СТАТЬИ

Подразделы:

Як швидко змінити інтер’єр

Як швидко змінити інтер’єр

Багатьом з нас періодично набридає звична обстановка наших квартир. Оскільки ремонт сьогодні справа досить клопітка і потребує чималих грошей, то нерідко виникає питання: «А чи можна змінити інтер'єр житла, не витрачаючи багато сил, часу та коштів?». Тобто швидко і без особливих турбот. Думки з цього приводу можуть бути зовсім різними. Дехто сприймає тільки повноцінний ремонт. Однак, якщо ви нещодавно приводили квартиру в порядок, і завдання полягає тільки в тому, щоб прикрасити або оновити інтер'єр, який дещо приївся, то можна зробити це без перепланування та кардинальних змін у дизайні приміщення.

Дизайнерські шафи-купе

Дизайнерські шафи-купе

Вимоги сучасної людини до комфорту та зручності з кожним роком зростають, а бажання максимально ефективної організації простору можна реалізувати не завжди. Іноді навіть в дуже маленькій квартирі знаходиться місце для екзотичного живого куточка, в той час як у величезному особняку не виявиться жодного метра вільного простору.

Зволожувачі повітря

Зволожувачі повітря

Як часто ми відчуваємо в наших оселях дискомфорт, який викликає сухе повітря і нестача вологості в приміщенні. Особливо через це страждають мешканці панельних будинків, яких у нас, як відомо, більшість. Пересушене повітря завдає неприємностей і дорослим, і дітям, і навіть кімнатним рослинам. Роздратування і свербіж шкіри, слизової оболонки носа і горла, стрес, зниження працездатності та імунітету – ці неприємності безпосередньо пов'язані зі станом повітря в квартирах.

Інтер'єр в індійському стилі

Інтер'єр в індійському стилі

Подорожуючи різними південними країнам, у нас нерідко виникає бажання привнести частку екзотики у наш по-європейськи стриманий інтер'єр. І яскраві та розкішні фарби жарких країн, і витончений та стриманий японський мінімалізм однаково здатні зробити інтер'єр оригінальним і неповторним. Напевно, саме тому сьогодні досить часто можна зустріти житлові приміщення, оформлені в незвичних для нас етничних і екзотичних стилях – єгипетському, китайському, японському, індійському, мароканському, африканському та інших.

Гардеробна в квартирі

Гардеробна в квартирі

Зовнішній вигляд квартири залежить від багатьох складових. До найважливіших можна віднести загальний дизайн приміщення та стан ремонту. Однак, щоб квартира виглядала справді красивою, затишною і доглянутою, не менш важливе значення має порядок, який до того ж потрібно постійно підтримувати. Адже якщо ви зайшли в приміщення і бачите всюди розкиданий одяг, взуття та інші речі, то навіть вишуканий інтер'єр не допоможить квартирі справити належне враження.

Ліжко, що прийшло до нас зі Сходу

Ліжко, що прийшло до нас зі Сходу

Схід асоціюється з мудрістю, спокоєм і умиротворенням. Погодьтеся, такі нотки добре було б внести в інтер'єр спальні, де ми відпочиваємо після складних трудових буднів. Це повністю підтримують і професійні дизайнери. Вже багато років спальні, оформлені в східному стилі, користується популярністю. На жаль, своєрідний декор коштує дорого, тому ви можете внести окремі елементи даного дизайну і насолоджуватися затишною атмосферою. Головне, змінити центровий предмет інтер'єра, а саме, ліжко. На сході воно дещо інше, ніж європейське ложе для сну.

Штукатурка в декорі

Штукатурка в декорі

Стіни – це межі приміщень, своєрідна митниця, за зовнішнім виглядом якої судять про маленький світ кімнати. Якщо стіни привабливі, то й інтер'єр виглядає відповідно. Якщо декор виконаний неякісно, то і перебування в приміщенні стає некомфортним. Мають рацію ті, хто вибирають для оформлення стін штукатурку. Як матеріал для ремонту вона відома давно, проте досі не здає своїх позицій. Виробники вдосконалюють штукатурку і пропонують її в усьому різноманітті.

Таємничість готики

Таємничість готики

Всі пам'ятають архітектуру Паризького Собору Богоматері, виконаного в готичному стилі. Будова виглядає похмуро, але водночас загадково і велично. Завжди з'являються охочі перенести частинку Нотр-Дам в домашній дизайн інтер'єра. Якщо ви теж не байдужі до готичного стилю, то спробуйте слідувати нашим порадам, щоб будинок случаєм не перетворився на замок графа Дракули.

Світло в інтер'єрі приміщення

Світло в інтер'єрі приміщення

При створенні інтер'єра будь-якого, а особливо житлового, приміщення, слід особливо ретельно продумувати всі складові, однією з яких є світловий дизайн. Комфортність і зручність сучасної квартири безпосередньо залежить від якісного і надійного освітлення. Саме завдяки йому, ми розрізняємо колірну гаму і яскравість інтер'єра, зовнішній вигляд та форму предметів навколишнього оточення, а, крім того, наші очі не повинні втомлюватись і перенапружуватись.

Меблі для ноутбука

Меблі для ноутбука

Великі громіздкі комп'ютери з кожним роком втрачають свою популярність. Вони потребують багато місця. Їх неможливо легко переносити, що робить комп'ютери не мобільними, в той час як сучасне життя стає все більш динамічним. Погодьтеся, якщо раніше більшість людей постійно перебували в офісах, то сьогодні багато компаній практикують вільний графік роботи. Співробітники можуть переміщатися містом або виконувати роботу вдома, лише іноді відвідуючи офіс. При цьому, працюючи дома вони використовують ноутбуки та спеціальні столи для мініатюрних комп'ютерів.