Ландшафтный дизайн

Кущові троянди в ландшафтному дизайні

Кущові троянди в ландшафтному дизайні

Однією з найбільш елегантних і витончених квіток вважається троянда. Завдяки своїй красі та тонкому аромату, троянда вважається королевою квітів. Але, як і справжня королева, троянда – примхлива, і деякі сорти дуже складно виростити в умовах нашого клімату.

Казка на ділянці

Казка на ділянці

Ландшафтний дизайн давно перестав бути надбанням лише громадських парків і скверів. Останнім часом він надійно прописався на приватних ділянках. Сучасні дизайнери можуть перетворити навіть невелику ділянку біля будинку в справжній оазис, подібних якому немає. А оскільки будинки в котеджних селищах нерідко однотипні, то оригінальне оформлення присадибної ділянки допоможе розкрити індивідуальність господарів будинку.

Рослини для живої огорожі

Рослини для живої огорожі

Якщо ви вирішили відгородити свою ділянку від зовнішнього світу одним із, мабуть, найбільш стародавніх способів, а саме, живоплотом, то в першу чергу знадобитися живий будівельний матеріал – рослини, які найбільше підходять для створення надійної й одночасно красивої огорожі. За допомогою зеленої стінки можна відгородити своє житло від зовнішнього світу і одночасно створити неповторний власний світ. Адже жива огорожа – це не тільки дерева, кущі та інші рослини, але також і мурашки, жуки, бджоли, павуки, птахи й інша живність, яка цвірчить, дзижчить, співає і відповідно створює зовсім особливу атмосферу живої природи, що дозволяє розслабитися та відпочити.

Гамаки для саду

Гамаки для саду

Головна властивість гамака – це комфорт і практичність. Саме ці критерії є вирішальними для покупців, які вирішили придбати таку необхідну для саду та дачної ділянки річ. Хоча, сьогодні, при величезному виборі та різноманітності конфігурацій і форм, гамак можна пристосувати і в міських умовах. Наприклад, на балконі, аби розміри дозволяли.

Вибір газонної трави

Выбор газонной травы

Одним з найважливіших елементів ландшафтного дизайну є газон. Зараз важко собі уявити сад без газону з зеленою травою. Акуратний і доглянутий газон не тільки гармонійно доповнює ландшафт, але і поєднує між собою різні частини саду, доріжки, будинок. Крім того, газон має шумоізоляційні та пилепоглинаючі властивості, оздоровлює мікроклімат і релаксуюче впливає на людей, покращуючи самопочуття.

Квіткова клумба

Квіткова клумба

В усі часи квіти були найбільш яскравим та універсальним декоративним прикрашенням і саду, і приватного будинку, а різноманітні квіткові композиції є гордістю господинь. Наші міські квартири, як правило, прикрашають різні декоративні рослини, однак квіти на присадибній ділянці – це обов'язковий атрибут. І дійсно, де ще можна настільки близько милуватися красою живої природи, а також безпосередньо брати участь у її створенні. Напевно, саме через це і клумби, і квітники, і газони користуються у нас особливою популярністю, а вирощуємо ми їх з такою любов'ю.

Декоративні водоймища

Декоративні водоймища

Вода завжди викликала особливий інтерес у людей і володіла притягальною властивістю. Давно відомо, що на воду можна дивитися нескінченно. Вона, в залежності від стану, здатна викликати в людині найрізноманітнішу гаму почуттів. Особливо позитивно на нас впливає вода влітку. Річка, море, озеро, фонтан і навіть звичайний ставок о цій порі року стають улюбленими місцями для відпочинку.

Ландшафтний дизайн: проектування

Ландшафтний дизайн: проектування

Восени та взимку будь-які ландшафтні роботи припиняються, але ідея залишається, тому якщо ви вирішили оригінально прикрасити сад наступної весни, то думати про це треба починати вже зараз. Необхідно спочатку скласти проект або ж зрозуміти, як виконується проектування, щоб коли прийде фахівець, добре знати тему обговорення. Це дозволить зекономити кошти і створити ландшафтний дизайн, про який ви мріяли.

Озеленення огорожі

Озеленення огорожі

Огорожі та паркани – це обов'язковий атрибут приватних будинків і дачних ділянок. Їх основними функціями є, по-перше, огорожа необхідного простору, а, по-друге, обмеження можливості зовнішнього огляду. Огорожа, що встановлюється по периметру присадибної ділянки, являє собою надійний розділовий бар'єр, який до того ж надійно захищає особистий простір від сторонніх очей.

Бруківка

Бруківка

Сьогодні бруківка набула широкої популярності та визнання. Для мостіння міських вулиць, облагороджування присадибних територій і паркових зон використовують саме бруківку.