Дизайн інтер'єрів

Для будь-якої людини її житло є місцем, де їй комфортно, де вона може розслабитися, відпочити або, навпаки, зосередитися для роботи. Будинок – це місце, куди завжди хочеться повернутися, де почуваєш себе захищеним, де чекають тепло та затишок. Недарма кажуть: мій дім – моя фортеця.

Дизайн интерьеров

Але є ще один розхожий вислів: як будинок збудуєш, так в ньому і заживеш (хтось – затишно та комфортно, а хтось поспіхом та абияк).

Не останню роль в облаштуванні будинку відіграє мистецтво організації внутрішнього дизайну інтер'єра.

Створення дизайну інтер'єра, питання не тільки технічне, а навіть більшою мірою естетичне. Тому, обираючи для себе інтер'єр будинку, в першу чергу слід орієнтуватися на свій вкус та уподобання. Мода непостійна і мінлива. Найчастіше бажання встигнути за усіма її тенденціями стає, як правило, процесом невдячним та нездійсненним. Тому, якщо душа тяжіє до спокійного класичного інтер'єра, не варто слідувати новомодним тенденціям. Наприклад, влаштовувати у вітальні космічний міраж стиля хай-тек. Все має бути заздалегідь продумано, функціонально обгрунтовано, красиво виконано.

Зовсім недавно квартири облаштовувалися не тим, чим хотілося б, а тим, що вдавалося «дістати». Останнім часом ситуація кардинально змінилася: проблема «знайти» змінилася проблемою «вибрати». Великий асортимент сучасних оздоблювальних матеріалів, новітні технології обладнування інтер'єра, розмаїття меблів й аксесуарів надають практично необмежені можливості нашій фантазії.

Як розібратися в цьому різноманітті? Як вирішити, в якому стилі інтер'єра облаштувати свій дім?

Немає універсальних порад як зробити своє житло комфортним, оскільки під затишком кожен розуміє своє: хтось мріє про просторий світлий інтер'єр, в якому мінімум деталей, а око відпочиває на рівних світлих стінах, а для інших найкращою обстановкою є меблі з далекого дитинства, які приносять найбільше задоволення. Комусь хочеться створити у себе в міській квартирі майже сільський будинок, а хтось мріє про житло «з майбутнього», схоже на міжпланетну станцію. Отже тільки ви знаєте як має виглядати квартира, яку ви зможете полюбити. Це надзвичайно важливо. Адже головне, що потрібно мати за плечима, щоб відчувати себе спокійно та впевнено, – теплий, улюблений будинок, який завжди готовий вас прийняти та зігріти вашу душу.

Однак, незважаючи на широкий простір для фантазії та велику кількість сучасних можливостей, тут, як і в будь-якій справі, існують свої маленькі секрети. Якщо їх знати, то вони допоможуть вам створити той неповторний дизайн інтер'єра, який ви назвете своїм будинком.

Дизайн кухні ›