Дизайн кабінету

Кабінет є обов'язковим атрибутом жилого приміщення, коли господар, або вимушений, або вважає за краще працювати дома. Якщо у вас є можливість виділити окрему кімнату в квартирі або заміському будинку, то створити нормальні умови для плідної праці вдома, зовсім неважко. Для цього необхідно насамперед облаштувати робочий кабінет. Під час розробки дизайну кабінету необхідно враховувати, що дана кімната під може бути багатофункціональною і використовуватися не тільки для роботи. В кабінеті також можуть відбуватися ділові переговори та конфіденційні зустрічі в неофіційній домашній обстановці. Крім того, кабінет досить часто використовується як бібліотека, сховище для колекції або як місце для відпочинку й усамітнення. Звичайно, на оформленні кабінету відбивається не тільки індивідуальність господаря, але також його звички і уподобання. Оскільки кабінет є закритим для сторонніх приміщенням (мова йде про окрему кімнату в квартирі), і не всі члени сім'ї мають туди вільний доступ, то власник кабінету може тримати там важливі та дорогі для нього речі.

Дизайн кабінету

Дизайн кабінету, меблі, які в ньому знаходяться, а також усе оформлення кімнати повністю залежить від смаків та уподобань його власника. Якщо господар кабінету працює вдома так само як і в офісі, за комп'ютером, то йому навряд чи знадобиться кабінет у тому класичному стилі, яким він є впродовж декількох століть. Скоріше навіть, навпаки, в такому кабінеті комп'ютер виглядатиме не дуже доречно. Та й робота за комп'ютером не потребує кабінету як такого, в класичному розумінні цього слова. В даному випадку підійдуть зручні офісні меблі, які не тільки дуже компактні та мобільні, але й досить стильні. Сучасні комп'ютерні меблі органічно виглядатимуть в багатьох місцях квартири, і для них не обов'язково виділяти окрему кімнату. Коли немає можливості обладнати кабінет в окремій кімнаті, то для комп'ютерної техніки можна використати нішу, переобладнану комірчину або частину кімнати, в якій завжди знайдеться вільне місце. Якщо власник квартири творча людина або науковець, банкір, бізнесмен, або взагали людина, якій необхідний окремий і солідний кабінет, то створення його інтер'єра справа непроста і досить дорога. Можна звернутися до професіональних дизайнерів, які запропонують велику кількість цікавих дизайнерських розробок. Якщо ж ви впевнені в своєму смаку і чітко знаєте, як має виглядати саме ваш кабінет, то це завдання цілком здійсненне. Найголовніше – визначитися чим для вас є кабінет і в залежності від його функцій та вашої професійної діяльності, можна підбирати інтерьер, меблі, обладнання, оргтехніку.

Дизайн кабінету

Як правило, інтер'єр кабінету наочно демонструє не тільки достаток, але й стилістичні переваги його власника. Солідна забезпечена людина обере, швидше за все, класичний стиль інтер'єра. Такий дизайн визначає велика кількість натуральної деревени, що використовується під час оформлення приміщення – дерев'яні панелі для стін і стелі, паркет або паркетна дошка – для підлоги. Меблі, також зроблені з цінних порід дерева та інкрустовані бронзою, виглядають солідно і масивно. Стандартний комплект меблів для кабінету складається з книжкових шаф, письмового столу, крісла для роботи, дивана.

Класичний стіл, як правило, двотумбовий, дуже надійний і довговічний. Антикварні столи, виконані відомими майстрами, передаються з покоління в покоління. У класичному інтер'єрі оббивка м'яких меблів виконується традиційно з натуральної шкіри. З аксесуарів цьому стилю підійдуть свічники, вази, настільні лампи або письмове приладдя з бронзи, картини в дорогих і красивих рамах, а на підлозі предметом, що підкреслює обраний стиль, буде килим. Завдяки використанню таких матеріалів як дерево і шкіра, в кабінеті потрібно тільки сухе прибирання. Звичайно, сучасний кабінет, навіть оформлений у класичному стилі, без комп'ютера не буде повноцінним. Що ж робити, якщо він явно випадає зі стилістичного оформлення кімнати?

Найбільш вдалий варіант – це розмістити сучасну техніку в шафі, акуратно провівши кабелі для її підключення, або приховати комп'ютер за антикварної ширмою.В кабінетах, виконаних у сучасному класичному інтер'єрі, використовуються меблі з натурального дерева світлих порід, а також декоративні аксесуари з легких матеріалів – кераміки, скла, порцеляни.

Якщо ви молоді та сучасні, то вас зацікавить такий інтерьєрний стиль як хай-тек , для створення якого використовується якісний пластик і всілякі види скла, а комп'ютер на вашому столі буде головним атрибутом кабінету. Комплект меблів у цьому випадку поповниться тумбами для аудіо і відеотехніки. Якщо у вас в квартирі кабінет суміщений з бібліотекою, то вам знадобляться додаткові шафи для книг.

На сьогоднішній день у продажу є декілька видів шаф: шафи-купе або вбудовані, корпусні шафи та модульні системи. Які шафи підійдуть до стилю вашого кабінету вирішувати, звичайно, вам. Всі шафи виготовляються з сучасних якісних матеріалів. Крім того, вони мають різний дизайн і конструктивні рішення, достатній вибір кольорів, а також, кожна має свої переваги.

Дизайн кабінету

Для того, щоб кабінет був і затишним, і діловим, і комфортним одночасно, необхідно ретельно продумати його освітлення. Оптимальним є використання різних джерел світла. Наприклад, світильник мусить давати м'яке розсіяне світло, а на робочому столі знадобиться настільна лампа, яка водночас може бути оригінальним елементом декору. Якщо у вас в кабінеті передбачений невеликий диван або канапе, то не завадить поставити торшер або повісити бра. Завершуючи оформлення кабінету, не забудьте підживити і прикрасити його за допомогою таких аксесуарів, як акваріум, домашні декоративні квіти та рослини, різні антикварні речі, настінні годинники, картини, фотографії дорогих і близьких вам людей.

Дизайн кабінету

Кабінет – це незвичайна кімната, в якій напружена і плідна праця поєднується з повноцінним відпочинком. Вийшовши з-за столу, ви можете затишно розташуватися на дивані, і ніхто з членів сім'ї не заважатиме вам на самоті. Тому, якщо у вас є можливість зробити в квартирі кабінет, не сумнівайтеся, а додайте максимум зусиль, щоб зробити це помешкання комфортним, стильним і достойним звання кабінету.


Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн кабінету.

‹ Дизайн ванної кімнатиНачало разделаДизайн передпокою ›