Домашній спортзал

В сучасному житті ми повинні мати не тільки міцне здоров'я, але й здоровий та гарний вигляд, оскільки це впливає на наше життя. На Заході вже давно усвідомили необхідність здорового способу життя, який включає в себе обов'язкові заняття спортом, аеробікою або танцями. Якщо ви хочете уникнути багатьох хвороб, мати гнучкий хребет (він нерідко стає запорукою нашого доброго самопочуття), бути стрункими та енергійним, не лінуйтеся, подивіться на сучасних американців. Як вони добре виглядають і скільки років живуть.

Для досягнення хорошої фізичної форми необхідні регулярні заняття спортом або фізкультурою. Зараз багато людей ходять у спортзали, басейни, фітнес-центри. Ну, а якщо в нашому сьогоднішньому непростому житті немає часу піти в спортзал, або якісь інші причини заважають це зробити, то є чудовий вихід – виконувати фізичні вправи вдома.

Створюючи дизайн дитячої кімнати, ми обов’язково намагаємося передбачити в ньому деякі спортивні елементи: повісити кільця, поперечину, грушу для боксу, поставити шведську стінку. А чи можна вписати тренажер для дорослих в інтер'єр квартири, не порушуючи його? З точки зору стиля, сучасний тренажер органічно підходить для будь-якого інтер'єра, оскільки головним в цьому випадку є лише одне – зручність для занять спортом. Влаштувати собі спортзал, виділивши для нього окрему кімнату, можуть не всі, але купити тренажер, може багато хто. Сьогодні в кожному місті існують спеціалізовані магазини, в яких вам нададуть кваліфіковану консультацію, а також допоможуть підібрати необхідний тренажер.

Домашній спортзал

Визначальними моментами під час вибору тренажера є такі: наявність площі для розміщення тренажера; кількість грошей, які ви можете на нього витратити, і бажаний вплив на ваш організм.

За своєю дією тренажери бувають аеробні, які відносяться до кардіолініі (бігові доріжки, степпери, веслувальні та велотренажери, орбітрек) і анаеробні, тобто силові, розраховані на зміцнення м'язів. Найчастіше люди вибирають аеробні тренажери, які благотворно впливають на серцево-судинну, нервову і дихальну системи.

Виходячи з площі, існують такі варіанти розташування тренажерів: у звичайній квартирі (спальня, вітальня або кабінет), у великій квартирі (окрема кімната), а от у приватному будинку взагалі можна організувати сімейний фітнес-клуб. Найбільш поширеним серед більшості населення є перший варіант, коли тренажеру необхідно знайти вільне місце в кімнаті, де вже існує інтер'єр. Для цього найкраще підійдуть тренажери, які досить легко складаються: бігова доріжка, орбітрек. Їх при бажанні можна прибрати під ліжко, на балкон або взагалі заховати за шафу. А якщо у вас у шафі знайдеться вільне місце для тренажера, то це взагалі найкращий варіант.

Домашній спортзал

Бігова доріжка є хорошим і надійним способом для зміцнення серцево-судинної системи, тренування дихання, покращення фігури та схуднення. Велотренажер також добре стимулює серце і судини, розвиває витривалість. Для усунення зайвої ваги, ефективним буде міністеппер, якому в кімнаті необхідно зовсім мало місця (50см х 40см х 25см), а заняття на ньому допоможуть витратити найбільшу кількість калорій. Орбітрек поєднує якості степпера та бігової доріжки, тому заняття на ньому дуже корисні для організму людини. Веслувальний тренажер, незважаючи на те, що йому потрібно більше вільного простору, поєднує в собі аеробне й анаеробне навантаження, розвиває гнучкість хребта, не збільшуючи при цьому навантаження на окремі хребці.

Домашній спортзал

Вибираючи для себе тренажер необхідно пам'ятати, що чоловіки вважають за краще силові навантаження, а жінки – аеробні.Обладнуючи кімнату для занять спортом, необхідно продумати інтер'єр, з урахуванням його специфіки. Розставити кілька тренажерів по кімнаті – це ще не означає створити в ній комфортні умови для тренувань. Не можна забувати про такі необхідні речі як спортивний мат, що використовується під час занять на підлозі; рушник; підлогові ваги для контролю вашої ваги; дзеркало, бажано на весь зріст; музичний центр або програвач. У домашній спортзал можна додати гантелі, скакалку, м'яч і лаву для занять фітнесом.

Домашній спортзал

Сьогодні в магазинах продаються відеокасети з різними видами тренувань. Тому, якщо ви зібралися купувати тренажер, треба спочатку проконсультуватеся з тренерами, лікарями, а також спланувати режим тренувань та фізичні навантаження так, щоб ваші заняття були регулярними і корисними для здоров'я. Як правило, коли в будинку з'являються спортивні тренажери, то незабаром починають займатися спортом усі члени родини. Але необхідно пам'ятати – успіху досягають лише наполегливі та працьовиті.

Домашній спортзал


Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Домашній спортзал.

‹ Дизайн спальні, інтер'єр спальніНачало раздела