Выставки

ПРИМУС: HoReCa Україна 2013 – спеціалізована виставка в Києві

З 8 по 11 жовтня 2013 року в Києві в Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться виставка ПРИМУС: HoReCa Україна 2013, на якій буде представлено обладнання, меблі, предмети інтер'єра та аксесуари для готелів, ресторанів, барів і кафе.

Handmade Fashion – виставка рукоділля в Києві

У вересні в Києві пройдуть дві виставки, присвячені мистецтву рукоділля. Виставка-ярмарок «МЕДВІН: Рукоділля і хобі – осінь 2013» відбудеться з 5 по 7 вересня, а з 10 по 13 вересня 2013 року – виставка HandmadeFashion. Виставки проводитимуться у Виставковому Центрі «КиївЕкспоПлаза».

«Барвиста Україна» – виставка у Києві

З 20 по 23 серпня 2013 року в Києві в НК «Експоцентр України» відбудеться виставкова акція «Барвиста Україна». Захід, що має статус загальнодержавного, вже у восьмий раз збирає учасників з усіх областей та регіонів України. Під час виставки найкращі товари та послуги українських виробників приймуть участь у конкурсі «Кращий вітчизняний товар року».

«Формула рукоділля в Україні» – виставка-продаж у Києві

У Виставковому центрі КиївЕкспоПлаза з 17 по 19 травня 2013року пройде виставка-продаж виробів ручної роботи «Формула рукоділля в Україні». Виставка, що проводиться вже вп'яте, стала не просто місцем зустрічі, а справжнім святом для майстрів, рукодільниць та всіх любителів домашньої творчості, рукоділля та виробів handmade.

Flowers & HorTech Ukraine 2013 – спеціалізована виставка в Києві

З 9 по 11 квітня 2013 року в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудеться виставка «Flowers & HorTech Ukraine 2013». Виставка, яка проводиться з 2006 року, присвячена садівництву, квітковому бізнесу, флористиці та ландшафтному дизайну.

KIFF 2013 – Міжнародний меблевий форум у Києві

З 13 по 16 березня 2013 року в Виставковому Центрі КиївЕкспоПлаза пройде щорічна міжнародна виставка меблевої галузі KIFF 2013. Форум, який проводиться навесні в Києві, є найбільшою виставковою подією, яка наочно демонструє новинки в індустрії меблевого виробництва, інтер'єра, освітлення.

KyivBuild 2013 – міжнародна виставка будівельної галузі в Києві

З 20 по 22 лютого 2013 року в Києві в МВЦ на Броварському проспекті відбудеться головна виставка професіоналів будівельного ринку України «KyivBuild 2013». Виставка наочно продемонструє все різноманіття сучасної будівельної галузі, починаючи від архітектурного проекту до його повного завершення.

Décor, World of Gifts, TableWare, Outdoor Trade Show, InHoReCa – міжнародні виставки дизайну інтер'єрів у Києві

Естафету будівельних виставок, які пройшли в січні у ВЦ КиївЕкспоПлаза, прийме в лютому Міжнародний Виставковий центр на Броварському проспекті. З 6 по 9 лютого 2013 року в столиці України за традицією відбудеться одночасно декілька виставок, присвячених дизайну інтер'єрів, предметам декору, подарункам, текстилю, ландшафтному дизайну посуду, садово-парковому благоустрою, готельно-ресторанному бізнесу тощо.

«ПРИМУС: Вікна. Двері. Профілі. Фасади 2013 », ПРИМУС: Архітектурне скло 2013», «ПРИМУС: Інтерфарба 2013», «ПРИМУС: Інтерпластік

Прийшов новий 2013 рік, який дав новий поштовх виставкової індустрії в Україні. У січні в Києві «ПРИМУС Україна» традиційно проводить одночасно декілька спеціалізованих виставок, присвячених будівельній галузі. Міжнародні виставки «Вікна. Двері. Профілі. Фасади», «Архітектурне скло», «Інтерфарба», «Інтерпластіка» відбудуться з 22 по 25 січня 2013 року у Виставковому Центрі КиївЕкспоПлаза.

Щедрий Миколай-2012 – виставка- ярмарок у Києві

Напередодні майбутніх різдвяних і новорічних свят з 14 по 16 грудня 2012 року в Києві відбудеться національна виставка-ярмарок «Щедрий Миколай-2012», яка проходитиме в НК «Експоцентр України».