Вступна: фен-шуй вашого будинку

«Коридор моєї квартири знаходиться в східній області. Один консультант порадив мені пофарбувати його в зелений колір, щоб активізувати енергію цього напрямку, але я взагалі-то не люблю зелений! Що ж мені робити? ». Ми процитували фрагмент однієї з типових телефонних розмов.

У фен-шуй, проте, «патентовані рецепти» рідко бувають корисними. Енергію сходу можна залучити в будинок різними способами, не тільки за допомогою кольору, але також і за використовуючи відповідні форми, візерунки, матеріали. Оскільки кожна зміна в інтер'єрі у відповідності з вченням фен-шуй має бути прийнятною для мешканців будинку (тобто не викликати дискомфорт), то не можна рекомендувати людям те, що не відповідає їхнім смакам. Достоїнство вчення фен-шуй як раз і полягає в різноманітності можливостей.

Ми разом з вами підемо по будинку з одного приміщення в інше, ви зрозумієте, що ми не можемо і не хочемо годувати вас «патентованими рецептами». Це суперечить нашим переконанням – наказувати вам, який колір в якій зоні дає більше переваг, які допоміжні засоби обов'язкові в тій чи іншій ситуації, як і де необхідно застосовувати ті чи інші форми і малюнки. В центрі нашого аналізу знаходитесь ви, а не ваш будинок. Допомагати потрібно людині, а це можливо тільки тоді, коли ми, консультуючи, знайомимо його з основними принципами фен-шуй і можливими способами гармонізації, а людина потім самостійно приймає остаточне рішення про те, якими способами з рекомендованих вона може скористатися. Ми допомагаємо, але не даємо категоричних вказівок, тільки можливі варіанти.

Тому сприймайте нашу прогулянку будинком чи квартирою як спонукання до того, щоб самому на все уважно подивитися. Що ви потім зробите – це вже вирішувати вам самим, можливо, з допомогою компетентного консультанта.

Фен-шуй вітальні ›