Фен-шуй балки

Виставляти напоказ структурні балки у внутрішній архітектурі вже давно стало модним. Однак якими б красивими та витонченими вони не були, з погляду фен-шуй їх вплив є дуже несприятливим. Перш за все це відчувається тоді, коли вони (як це було раніше в старих селянських будівлях) знаходяться дуже низько над головами мешканців будинку.

Як ми вже знаємо, крайки та кути є причиною виникнення ріжучої енергії Ша-Ци, яка в даному випадку виходить від кожної балки і більш-менш активно атакує мешканців будинку, в залежності від висоти стелі. Саме уві сні, коли ми особливо вразливі до тонких подразників, ця ситуація може негативно позначатися на психіці, а з часом навіть привести до появи та розвитку органічних захворювань.

Рекомендуються будь-які засоби, які можуть пом'якшити вплив крайок і кутів. Наприклад, можна підвісити під балкою кручені рослини або відрізки тканини. Якщо опорна балка знаходиться в спальні, необхідно простежити за тим, щоб ліжко стояло уздовж балки або по можливості між балками.

Фен-шуй балки
Поперечна балка над ліжком впливає гнитюче та є причиною для виникнення енергії Ша. Полог над ліжком нейтралізує цей вплив.

Фен-шуй балки
.1. Спати в мансарді з відкритими балками не рекомендується. Балки в поєднанні з трикутною формою даху створюють велику кількість різноспрямованих стріл енергії Ша.
2. Навіть велика кругла лампа здатна змінити прямолінійний рух Ша і змусити енергію текти спокійніше.

‹ Фен-шуй укосівНачало разделаФен-шуй опорних стовпів ›