Фен-шуй підвалу

Виходячи з нашого досвіду, підвал символізує «підсвідомість» будинку і його мешканців. Чого тільки не зберігають там люди! Від поламаного будильника 50-х років, побитої міллю постілки, фотоальбомів з фотографіями давно забутих людей, старої шафи з вибитими вікнами та інших, більш-менш потрібних речей. Більшу частину всього цього треба давно було викинути, а решту слід було б зберігати в порядку і, перш за все, в чистоті – у шафах і на полицях.

Нам нерідко доводилося бачити, як захаращений підвал викликає у мешканців будинку постійне приховане почуття незадоволеності, оскільки «там, внизу» (або на горищі, де часто панує такий самий неймовірний хаос) знаходиться щось нез'ясоване, невирішене. Іноді сама квартира може бути чудово прибрана, але якщо в підвалі нагромаджується мотлох, то в домі пануватиме постійне занепокоєння. Найважливіше правило фен-шуй в такому випадку говорить: забрати речі з підвалу, вичистити його і все зайве, зламане або розбите викинути. Так, базуючись на отриманому досвіді, ми прийшли до висновку, що підвал, який підтримується в порядку, сприяє вирішенню суперечок і зняттю можливих комунікативних блокад всередині сім'ї.

Пам'ятка: підвал

  • Підвал, як і горище, відноситься до «чорних дірок» будинку. Тут знаходяться найбільш злі енергетичні вампіри. Подбайте про те, щоб дані приміщення були насамперед добре освітлені.
  • Слідкуйте за тим, щоб у підвалі не накопичувалися несправні або непотрібні речі
  • Підвісьте в сирих підвалах підвіски з бамбука, які не тільки звучать, але й регулюють вологість повітря (дерево вбирає воду).
  • Слідкуйте за тим, щоб в «підземній зоні» завжди була зразкова чистота.
  • Підвали та горища необхідно регулярно провітрювати, оскільки в багатьох з них повітря застоюється та відтягує на себе енергію.

‹ Фен-шуй спальніНачало разделаФен-шуй дверей ›