Фен-шуй вітальні

Ввечері вітальня оживає. В цій кімнаті члени родини зустрічаються та розповідають один одному про свої маленькі повсякденні пригоди. Тому вітальню можна позначити як кімнату для спілкування та зустрічей. Однак в цьому приміщенні «зіштовхуються» різні темпераменти або енергії членів сім'ї, найчастіше в повному розумінні даного слова.

Фен-шуй вітальні
В цьому місці члени сім'ї концентруються один на одному.

Фен-шуй вітальні
В цьому місці в центрі уваги знаходиться телевізор.

Практична порада
Інтерьєр вітальні має бути особливо гармонійним, оскільки в цьому приміщенні кожен повинен відчувати себе комфортно. На столі бажано покласти улюблену скатертину матусі, на стіні повісити малюнок дочки в красивій рамочці або маленькі пінетки, які носили діти, коли були маленькими, а скляну чашу наповнити особливо красивими та цінними камінцями з батьківської колекції мінералів.

Де ж у квартирі знаходиться найкраще місце для сім'ї? Найсильніше в енергетичному відношенні місце можна знайти, якщо ввійти в приміщення через зовнішні двері та слідувати за потоком Ци туди, куди він вас приведе. Там слід встановити стіл або м'який куточок. Подумайте про те, що телевізор не обов'язково має бути в центрі цієї кімнати, оскільки в даному випадку є ймовірність того, що його мерехтіння постійно перебуватиме в центрі уваги і будь-яка спроба розмови між членами сім'ї приречена на невдачу.

Практична порада
Знайдіть шафу, в якій можна розмістити все те, що потрібно у такій «кают-компанії»: від ілюстрованих журналів до шахів. М'які меблі та стільці необхідно розставити так, щоб вони займали місце вздовж стін. Звідти має бути видно не тільки двері, але й картину, скульптуру або букет квітів, тобто все те, що радує наше око. Якщо крісло знаходиться посередені кімнати, то краще посунути його до стіни або встановити за ним високу рослину, яка «захистить» вашу спину. Однак ця рослина не повинна мати гостре листя, оскільки вона здатна надсилати у простір «приховані стріли».

Слідкуйте за тим, щоб не перевантажувати вітальню. Невелика кількість красивих меблів залишає достатньо вільного простору, щоб там могла збиратися животворна енергія. Високі масивні шафи та шафи-стінки створюють відчуття важкості та порушують гармонію, особливо якщо стоять уздовж однієї стіни кімнати. На підлозі перед м'яким куточком або під столом ідеальним буде великий круглий килим. Він об'єднує членів родини та стимулює спілкування. U-подібні м'які куточки краще, ніж L-подібні. Людина, яка сидить на найкоротшій стороні L-подібного дивана може відчувати себе зовсім чужою відносно інших, оскільки всі дивляться повз неї.

Встановлювати торшери необхідно так, щоб світло не засліплювало очі. Відкритий камін сприятиме створенню затишку в приміщенні за умови, що їм користуються регулярно. Однак, якщо камін у кімнаті є тільки прикрасою або навіть імітацією справжнього каміна, то він перестає бути донором енергії Ци. В цьому випадку можна компенсувати втрату Ци через трубу каміна, якщо всередину поставити рослину.

‹ Вступна: фен-шуй вашого будинкуНачало разделаФен-шуй ванної кімнати ›