Фен-шуй комори

Протягом минулих років до нас неодноразово зверталися матері-одиночки та матері з так званих неповних сімей, які самостійно виховують дітей, з проханням провести аналіз їх житла. В більшості випадків це були сильні жінки, які колись вирвалися з шлюбу, оскільки чоловіки не розвивалися разом з ними.

Тепер діти підросли, мета кар'єри досягнута, однак бажання обзавестися партнером так і залишилося нереалізованим.

Що показав наш аналіз? Сектор «Шлюб і партнерство» у більш ніж 90% випадків займала комора. Тобто жінки в буквальному сенсі слова склали туди своє партнерство на «проміжне зберігання». І це також є доказом інтуїтивного Фен-шуй.

ТТак вже вийшло, що комора не є яскраво вираженою прикрасою квартири. Найчастіше тут зберігаються безладно звалені в купу відра та ганчірки, віники та пилососи, взуття та білизна. На полицях громадяться банки для консервації та пляшки – загалом, все, те що потрібно в господарстві, але що ми прагнемо прибрати з очей, оскільки його вигляд не сприяє затишку.

Що ж ми можемо зробити?

Практична порада.
Тому, хто хоче знову обзавестися партнером, повинен приклеїти на двері комори дзеркало. Воно візуально збільшує простір. Сприятливим буде також укріплений на дверях символ партнерства – стилізоване серце або малюнок монади Інь-Ян. Можна також повісити зліва і справа від дверей картини, що символізують партнерство.

Як противагу «шлюбу в коморі» необхідно підсилити тему партнерства в інших приміщеннях квартири. В першу чергу в спальні.

Пам'ятка: комора

  • Завжди підтримуйте зразковий порядок у коморі. Так вже вийшло, що ми схильні складати в це приміщення непотріб і залишати там безлад. Це підвищує небезпеку дрібних і серйозних нещасних випадків. Ми натрапляємо на прасувальний стіл, б'ємося головою об лампу, що низько висить, спотикаємося о відро для миття підлоги, падаємо на полку – і в результаті отримуємо травму. Тут необхідно навести порядок, який може гарантувати безпеку стосовно подібних подій.
  • Інструменти, що поціляють в нас своїми не такими вже «прихованими стрілами», не мають бути розкидані скрізь у розгорнутому виді. Їх слід зберігати в спеціальних ящиках.
  • Подбайте про надійне освітлення, інакше темні кути цього приміщення перетворять його на «чорну дірку» вашої квартири.

‹ Фен-шуй сходівНачало разделаФен-шуй вікон ›