Фен-шуй передпокою

«Перше враження завжди має вирішальне значення», – так свідчить німецька приказка. Особливістю передпокою є те, що в ньому стикаються одна з одною енергії різних людей. Вранці сюди заходить листоноша, пізніше – представник якоїсь фірми або продавець газет, ввечері заглядають на хвилинку друзі або сусіди. В це приміщення постійно хтось заходить або з нього виходить.

Практична порада.
Вам слід добре висвітлити зону передпокою. Стіни мають бути світлими та приємними. Дзеркало, яке знаходиться прямо навпроти входу, відразу викидає Ци, що входить до дому, назад. Але, з іншого боку, якщо дзеркало повісити трохи осторонь, то воно допоможе розширити вузький простір передпокою.

Проводячи аналізи, ми нерідко бачили масивні шафи, що стоять прямо за дверима. Така шафа ускладнює потік Ци всередину і створює постійну блокаду. Крім того, кути та кромки шафи спрямовані на людей, що входять в приміщення. Настійно рекомендуємо перемістити шафу в інше місце та нейтралізувати «приховані стріли», які виходять від гострих країв. Іноді прямо за дверима або поруч з ними стоїть засунута в кут вішалка, на якій безладно висять пальто, піджаки та капелюхи. Внизу під нею стоїть взуття членів сім'ї. Таке скупчення символізує застій Ци.

Практична порада.
Вам слід розглянути можливість переставлення гардеробу в інше місце (навіть, якщо доведеться до нього робити на пару кроків більше), а також купівлі шафки для взуття.

Велосипеди або дитячі коляски в передпокої також ускладнюють надходження енергії, а, крім того, є постійною причиною більш-менш серйозних нещасних випадків в сім'ї.

‹ Фен-шуй робочої кімнатиНачало разделаФен-шуй дитячої кімнати ›