Новости

Віват, жіночій дружбі!

Віват, жіночій дружбі!

Коли дві жінки об'єднуються для створення предмета інтер'єра, то щось грандіозне може і не статися, однак погляду людей нерідко представляється чудовий витвір, народжений незвичайною жіночою фантазією. Наприклад, як у випадку з абажурами від Anke Rabba і Katrin Kuchenbecker.

Бонд. Джеймс Бонд

Бонд. Джеймс Бонд

Сучасний дизайн інтер'єра має бути простим і зручним, а як іноді хочеться внести в нього шарм, загадковість і деяку таємничість... Таку можливість надає дизайнер Ramei Keum.

Відголоси орігамі

Відголоси орігамі

Мистецтво орігамі відомо нам з дитинства. Ще в малолітті вихователі вчили нас складати з паперу невигадливі літачки і складні фігурки тварин. Виявляється, дизайнери інтер'єрів теж захоплюються орігамі, але дещо в іншому форматі. Замість звичайного паперу вони використовують пластмасу і створюють не представників фауни, а предмети інтер'єра.

Кухня для капітана зіркового корабля

Кухня для капітана зіркового корабля

Випробувати долю на кухні просто, особливо якщо ви хочете мати унікальне поєднання потужності та престижу, німецькі та італійські бренди з їх натхненністю. Молода сім'я з Гамбурга мислить по-іншому – і запрошує KINZO, тріо дизайнерів з Берлін, щоб створити неповторну кухню, аналогів якої немає в світі.

Вишити світло

Вишити світло

Освітлення! Звичайне світло, тільки уявіть! Але лондонському дизайнеру з текстилю Кеті Шікерс вдалося отримати неймовірну колекцію тканин, які поєднують в собі зміну кольору і світловідбиття. Це не жарт. Деякі тканини реагують на сонячне світло, інші на його відсутність. Зміна кольору вдень і відображення світла вночі. Ці тканини являють собою унікальне поєднання звичайного текстилю, оригінального дизайну і сучасних наукових розробок.

Двері начальника

Двері начальника

Існує теорія про те, що максимальна ефективність офісних працівників можлива тільки у разі їх мінімального спілкування. Це означає повну відсутність балачок і перерв на каву.

Настільний світильник і оригінальна рамка

Настільний світильник і оригінальна рамка

Тільки від вас залежить, наскільки прибраним буде ваше робоче місце. Лампи, сімейні фотографії, календарі та інші речі потребують свого власного місця, якщо розміщуються на столі.

Ніяких сусідів за плечима

Никаких соседей за плечом

Ви живете в багатолюдному будинку й страждаєте через відсутність конфіденційності під час роботи? Тоді сьогодні ваш день. Софі Кіркпатрік запропонувала оригінальне рішення цієї проблеми – подвійний робочий стіл. Це стіл з капюшоном! Підніміть його, якщо хочете відгородитися від світу і сконцентруватися на роботі, та опустіть, якщо знову готові до спілкування.

Настільний коктейль з приладів

Настільний коктейль з приладів

Був час, коли калькулятор вважався найбільш складним приладом у будинку, однак сьогодні ми вже не можемо жити без великої кількості різного високотехнологічного обладнання.

Зоряне світло орігамі

Зоряне світло орігамі

Зоряна Лампа – дуже оригінальний предмет, який легко трансформується в настільну, підлогову або навісну модель. Вплив орігамі відчувається в стильних складках абажура і простоті розташування. Прозорий сірий пропілен розсіює світло від лампи, створюючи вишукане освітлення будь-якої зони в будинку. Виготовлена з двох кусків поліпропілену і армованих алюмінієвих ніжок, лампа може легко складатися для упакування та транспортування.