Захищаємо стежки від льоду

Настання весни не означає, що холоди більше не прийдуть до Росії. Дуже часто ожеледь з'являється в березні і навіть у квітні. Звісно, це не радує людей, яким доводиться падати на покритих тонким льодом плиткових доріжках, які ведуть до офісів або домівок. Ми пропонуємо ознайомитися з системами, що протистоять зледенінню. Вони не будуть зайвими, незважаючи на те, що до наступної зими ще багато часу. Засоби антизледеніння зроблять добру послугу, як зараз, так і в майбутньому холодному сезоні.

Система антизледеніння являє собою гріючий кабель, який протистоїть утворенню криги і скупченню снігу. Він встановлюється не тільки для обігріву доріжок в саду. Кабель використовується для захисту від льоду пандусів і східців, а це запобігає нещасним випадкам та іншим можливим ситуаціям.

Системи антизледеніння: достоїнства

Сучасні кабелі для обігріву східців, садових доріжок, під'їзду до гаража використовуються рідко, оскільки системи антизледеніння ще не небули у нас необхідної популярності. Найчастіше їх можна зустріти в Європі, через що багато хто думає, що нагрівальні кабелі не підходять для установки в суворих російських умовах. Однак системи антизледеніння здатні розтопити навіть наш вітчизняний особливо стійкий лід! Більше того, майже всі виробники подібних конструкцій стверджують, що нагрівальні кабелі мають тривалий термін придатності, як мінімум 5 років.

Системи антизледеніння відрізняються гнучкістю, тому їх можна встановлювати на стежках, пандусах, східцях будь-якої конфігурації. Вони добре поєднуються з різними матеріалами. В місцях укладання нагрівальних кабелів застосовуються такі дорожні покриття як гарячий асфальт, цементно-піщана суміш, плитка.

Захищаємо стежки від льоду

Особливо цінують системи антизледеніння люди, які звикли до економії. Відомо, що сучасні обігрівальні кабелі споживають в половину менше електроенергії, ніж стандартні термостати. Власники будинків і офісів відразу відчувають значну економію.

За рахунок чого відбувається економія?

Нагрівальна здатність кабелю контролюється термостатом. Інноваційні засоби проти зледеніння доріг, пандусів і східців дозволяють відзначити два рівня температур, а також проміжок між ними, в які система починає активну роботу. Якщо температура нижче або вище зазначених порогів, то кабелі відключаються.

Хоча переваги систем антизледеніння незаперечні, однак, багатьох охочих хвилює рівень складності монтажу нагрівальних кабелів. Насправді нічого страшного тут немає. Системи антизледеніння встановлюються відносно швидко. Вони протистоять механічним і будь-яким іншим пошкодженням, але, займатися монтажем повинні професіонали. В цьому випадку, кабелі проіснують багато років. Вони працюватимуть справно на благо мешканців будинку або працівників офіса. Люди перестануть боятися слизьких доріг і сходів. Поставити машину в гараж можна буде без побоювань, що автомобіль занесе або він не впишеться в розміри гаража через зледенілий пандус.

Мабуть, безпека – це найважливіше, що дають нам сучасні системи антизледеніння, але не слід їх недооцінювати. Завдяки обігрівальним кабелям під'їзди до будинків і офісів стають дуже привабливими, причому о будь-якій пору року. Будь-то зима, весна, літо або осінь, доріжки, стежки, пандуси виглядають чистими й акуратними. Йти по ним – суцільне задоволення. Настрій перед роботою або входом в будинок не псується. Екстер'єр будинку та прилеглої території виглядає більш гармонійно, а імідж піднімається на новий рівень.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн гардеробної.

Смотрите также: