Нагрівальний мат

У зимовий час домашній затишок створюється за допомогою центрального опалення. Бувають випадки, коли цей засіб, як і електричні обігрівачі не допомагає. Найчастіше це відбувається в будинках з великою площею. Класичних засобів опалення просто не вистачає, щоб позитивно впливати на весь житловий простір. У цьому випадку потрібно звертатися до інновацій. Мова йде про систему «тепла підлога», а точніше про один з її різновидів, а саме, про нагрівальний мат.

Нагрівальний мат

Нагрівальний мат – це система, яка являє собою сітку з вбудованим в неї нагрівальним кабелем. Мат можна розділяти на частини, розрізаючи його. Однак важливо стежити, щоб цілісність кабелю не була порушена, інакше сітка стане непридатною. Якщо все робити правильно, то розрізнені окремі елементи мата можна використовувати в різних частинах приміщення, при цьому форма основи кімнати не має значення.

Переваги теплових матів

Теплові мати з'явилися на ринку обігрівальної продукції не так давно. Вони завоювали популярність завдяки унікальним особливостям, яких немає у інших подібних систем. Важливою перевагою є вмонтований у сітку кабель. Його не потрібно закріплювати на підлозі окремо. Достатньо правильно розташувати нагрівальний мат.

Багато хто скаржиться, що система «тепла підлога» змушує піднімати основне покриття підлоги на три і більше сантиметра. З появою теплових матів проблема вичерпується, оскільки сітки збільшують висоту підлоги приблизно на один сантиметр. Більше того, мати дуже легкі в монтажі. Встановити подібну конструкцію зможе навіть дилетант.

Ще одна перевага нагрівальних матів полягає в тому, що монтаж сітки проводиться в будь-який час. Ви можете встановити її до, після, або під час ремонту. Дана теплова конструкція чудово поєднується з усіма видами покриття для підлоги.

Нагрівальний мат

Нагрівальні мати: процес монтажу

Як вже було відзначено, монтаж нагрівальних матів легкий, але це тільки в тому випадку, якщо людина знає, як правильно встановлювати сітку в кімнаті. Якщо ви не володієте повною інформацією, рекомендуємо прислухатися до порад професіоналів.

У першу чергу необхідно скласти невеликий план, в якому будуть чітко визначені місця для нагрівальних матів, датчиків температури, зони, де сітка підключається до мережі, а також розташування місць з'єднання кабелю. По-друге, потрібно зробити в чорній підлозі канавку 0,2 см на 0,2 см для встановлення температурного датчика і з’єднувального дроту. Крім того, обов'язковим є розміщення першого в гофрованій трубці з пластмаси діаметром 16 мм. Трубка з температурним датчиком заглушається, але тільки на одному з кінців, після чого монтується на відстані 50 см від стіни.

Нагрівальний мат закріплюється на підлозі за допомогою цвяхів або клеючого пістолета. Це найкращі способи. Далі сітка викладається на підлогу. Ви повинні вимірити омічний опір, а потім розподілити на всій площі мата плитковий клей. Зробити це необхідно якісно, щоб до полотна не надходило повітря.

Якщо нове вимірювання показало, що омічний опір у нормі, то потрібно нанести другий шар клею, після чого можна укладати основне покриття для підлоги. Однак користуватися нагрівальним матом можна лише через тиждень, коли клей повністю висохне.

Нагрівальні мати коштують відносно недорого і не викликають жодних проблем під час монтажу, але найголовніше, вони генерують дорогоцінне тепло, яке не дасть морозу ніяких шансів пробратися до вашої квартири або створити дискомфорт у будинку.

Якщо ви бажаєте купити гарний одяг для своєї дитини, завітайте сайт магазину високоякісного дитячого одягу toddlers.kiev.ua. Це дуже якісний брендовий дитячий одяг привезений із США.

Смотрите также: