Ліжечко для немовляти

Придбати неякісне дитяче ліжечко – це ніби вчинити злочин, оскільки даний предмет інтер'єра забезпечує насамперед безпеку дитини. Погодьтеся, що ліжечко – це цілий світ для немовляти, яке проводить майже весь свій час на м'якому матраці в оточенні різних брязкалець, що звисають з міцних перегородок. З іншого боку ліжечко має бути не тільки безпечним, але й привабливим. Дуже важливо, щоб воно прикрашало дитячий інтер'єр, створюючи в кімнаті приємну атмосферу.

Ліжечко для немовляти

Ліжко для немовляти: матеріали

Немовлята не можуть визначити, з чого зроблено ліжечко. Ви здивуєтеся, але іноді й дорослим це не під силу. На сьогоднішній день існує величезна кількість інноваційних матеріалів, які застосовуються у виробництві дитячих меблів. Деякі з них дуже небезпечні для здоров'я, оскільки містять токсичні речовини. Під час вибору дитячого ліжечка краще дотримуватися класичних стандартів. Вибирайте меблі з натурального дерева, оскільки. цей матеріал давно зарекомендував себе позитивно. Багато поколінь дітей виросли в дерев'яних ліжках. Звичайно, в конструкції меблів можуть бути металеві або пластикові елементи, але вони мають бути у важкодоступних для малюка місцях.

Ліжечко для немовляти

Останнім часом користуються попитом дерев'яні ліжечка з бука, берези, ротанга, дуба і навіть червоного дерева. Люди купують меблі, що відрізняються надійністю та міцністю. Діти швидко ростуть, тому за короткий час перетворюються з немовлят у рухомих карапузів. Хоча вони ще не вміють повзати, але ліжечку вже дістається. Діти б'ють по ньому брязкальцями, розвивають свій хапальний рефлекс, намагаючись вхопитися за прути боковин. Деякі малюки навіть гризуть дерев'яні перегородки. Тільки якісні меблі витримують це, а, крім того, не завдають шкоди немовлятам.

Що стосується дерев'яних перегородок. Багато виробників випускають ліжечка з прозорим каркасом і боковинами. Здається, що дитина лежить на матраці, який висить у повітрі. Придбання такого ліжечка престижно, оскільки воно вважається інноваційним. Однак діти нерідко відчувають дискомфорт, лежачи в ньому. Більше того, вони не можуть розвивати моторику рук, оскільки їм нема до чого тягнутися. Перегородок та прутів не видно.

Ліжечко для немовляти: види

Ліжечка для немовлят розрізняються за формою та функціями. Існують класичні види меблів з однією або двома боковинами, які можна за необхідності відкидати. Є ліжечка, які легко перетворюються з меблів для немовлят у ліжка для дітей шкільного віку. Їх ще називають трансформуючимись. Подібні засоби декору дозволяють в майбутньому значно заощадити на дитячих меблях.

Ліжка з балдахіном відрізняються прямокутною або круглою формою та вишуканими шторками, які закривають дитяче ложе від сторонніх очей. Також вони додають дитячому спальному місцю тепла та затишності.

Ліжечко для немовляти

Ліжечко для немовляти: дизайн

Деякі батьки відносяться до дизайну дитячої кімнати несерйозно. Вони вважають, що оскільки дитина зростає, й декор постійно змінюється, то не слід особливо піклуватися про створення красивого та грамотного інтер'єра. Насправді все інакше.

Дуже важливо, в якій атмосфері проходить дитинство. Добре впливає на емоційний стан дитини ліжечко в блакитних, рожевих, пісочних тонах. Таке ліжко не дратує і стимулює активність мозкових та інших процесів. Дитина відчуває себе комфортніше, оскільки кімната при погляді з дитячого ліжечка виглядає затишною, особливо, якщо батьки приділили належну увагу м'якому штучному освітленню, що робить приміщення ще симпатичніше.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн гардеробної.

Смотрите также: