Як вибрати кухонний стіл?

Кухонний стіл – це важливий предмет інтер'єра. Він має бути не лише зручним, але й естетичним, тому, вибираючи його, необхідно звертати увагу на різні характеристики цього предмету декору. В першу чергу подивіться на форму кухонного столу. Вона може бути різною. Існують як звичайні столи – прямокутні, квадратні, круглі, так й інших, незвичних форм. Усі вони мають свої переваги.

Як вибрати кухонний стіл?

Ступінь комфорту

Мабуть, до класичних кухонних столів як і раніше відносяться предмети інтер'єра з прямокутною стільницею. Вони дозволяють встановити меблі уздовж стіни і таким чином заощадити простір. При цьому ми отримуємо достатню кількість місць по обидва боки столу.

Що стосується квадратних стільниць, то вони не такі зручні. По-перше, за ними може розміститися менша кількість людей, а, по-друге, середина столу стає важкодоступною. Якщо ж розміри квадратного столу невеликі, то його навряд чи можна використовувати для сімейних трапез. Швидше за все, він виконуватиме декоративну функцію, як і столи з круглими стільницями. Колись вони були дуже популярні, але час їх слави пройшов. Сьогодні меблі округлої форми можуть собі дозволити тільки господарі великих кухонь.

Як вибрати кухонний стіл?

Ось ми й дійшли до сучасних кухонних столів. Вони відрізняються неправильною формою. На них можна порахувати понад шість кутів. Деякі сучасні предмети меблів мають хвилясті края. Окремо стоять столи-трансформери. Це меблі, які можуть змінювати свої розміри. Вони збираються і розбираються. Крім того, існують моделі, в яких легко змінюється не тільки стільниця, але й висота столу.

Столи можуть трансформуватися за типом «книжки». Окремі моделі мають вкладки, які вставляються всередину столу, після того, як обидві половини розсуваються в різні боки. Бувають столи, в яких бічні частини опущені вниз, перпендикулярно підлозі. В разі необхідності вони піднімаються і закріплюються в ряд з серединою.

Як вибрати кухонний стіл?

Якість матеріалів

Відомо, що кухонні столи складаються зі стільниці та опори. Перша частина є найбільш важливою. З неї й почнемо.

Стільниці з ДСП коштують недорого, але і термін придатності у них недовговічний. Якщо фінансова криза торкнулася людини злегка, то краще вибирати стільниці з МДФ. Вони, принаймні, екологічні та й прослужать набагато довше. Людям, які не мають матеріальних проблем, краще звернути увагу на меблі з натурального дерева або натурального каменю. Вони надзвичайно довговічні й естетичні. Лідером серед кухонних стільниць є предмети інтерьра з кориана. Це найдорожчі стільниці, створені зі штучного каменю, який не має недоліків. Кухонні предмети декору з кориана не піддаються впливу кислот. Їм не загрожують перепади температур і механічні пошкодження. Єдине, що може насторожити, так це велика вага. Кухонна підлога повинна мати надійне покриття, щоб витримати такий важкий стіл.

На відміну від стільниць опори кухонного столу не вирізняються різноманітністю матеріалів. Вони виготовляються з ДСП, дерева, або зі сталі. Перший вид матеріалу дозволяє виготовляти широкі опори для невеликих за площею столів. Вони не дуже зручні, оскільки можуть заважати тим, хто сидить за столом. Інша річ опори з дерева. Вони виготовляються максимально тонкими і відмінно тримають стільницю будь-якої ваги. Сталеві труби як опора застосовуються тоді, коли стільниця виконується зі скла або металу, відповідаючи стилю хай-тек або мінімалістському. Разом вони утворюють стіл, який не вписується в інтер'єр кухні, оформленної в класичному стилі або кантрі.

А выбрать хороший компьютерный стол можно здесь. Интернет-магазин unior-mebel.com.ua предлагает широкий выбор компьютерных столов и стульев.

Смотрите также: