Світильники для саду

З настанням весни садові рослини зазеленіють і зацвітуть, надаючи ландшафтному дизайну особливої краси. Якщо ви хочете, щоб її було видно і після заходу сонця, то необхідно установити на території саду спеціальні світильники. Вони не тільки позбавлять сутінків, але й нададуть ландшафтному дизайну додаткової чарівності. Ми допоможемо вибрати найбільш сучасні освітлювальні прилади, які претендують на звання кращих садових прикрас.

Світильники для саду

Призначення світильників

Естетична функція світильників дуже важлива. Фахівці обов'язково приймають її до уваги, коли планують світловий дизайн саду. З іншого боку призначення світильників не є таким однозначним. Вони допомагають висвітлювати доріжки, що ведуть до будинку та інших споруд. Світильники освітлюють альтанки, де полюбляють сидіти домочадці перед сном, проводячи час у приємній бесіді.

Як бачите, світлові вироби багатофункціональні, тому територія саду потребую різних освітлювальних приладів. Одні призначаються для підсвічування певних композицій ландшафтного дизайну, інші висвітлюють доріжки, треті – садові меблі. Є й такі, що використовуються виключно під час святкових подій.

Види світильників

Світильники для саду бувають різні. Якщо ви хочете точно знати, які з них потрібні саме вам, то обов'язково отримайте всю інформацію про види освітлювальних приладів.

Існують так звані садові світильники. Без них, як правило, не обходиться жодна прилегла до будинку територія. Освітлювальні прилади призначаються і для оформлення входу в будинок, і для освітлення садових доріжок, басейнів, водоймищ. Найчастіше вони встановлюються вздовж усіх доріжок до самого ганку.

Садові світильники не тільки висвітлюють територію, але й декорують її. Необхідно уважно дивитися за формою, відтінками світлових предметів ландшафтного дизайну. Від цього залежить як виглядатиме сад в цілому. Існують джерела світла в модерністському, класичному, старовинному стилях. Користуються попитом ліхтарі в стилі хай-тек.

Прожектори – це вид освітлювальних приладів, яким судилося бути непомітними. Вони випромінюють світло, спрямоване на певні архітектурні споруди, огорожі та інші елементи ландшафтного дизайну. Найчастіше зовнішній вигляд прожекторів не має значення, тому вибирати їх досить легко. Інша справа садові світильники.

Монтаж світильників

Освітлювальні прилади, призначені для оформлення садової ділянки, обов'язково забезпечуються елементами кріплення, що дозволяють розташувати прожектори, ліхтарі, бра в будь-якому зручному місці.

Якщо ви хочете освітити стежку до будинку, то підійдуть садові світильники, які мають штирі. Вони встромляються в грунт і стають нерухомими. Треба зазначити, що складові ліхтарів, які стикаються з землею, виготовляються зі спеціальних матеріалів. Вони не псуються від взаємодії з грунтом.

Світильники для саду

Бра, що кріпляться на стіну будинку, та інші освітлювальні засоби ландшафтного декору, які монтуються на бетоні, встановлюються за допомогою шурупів.

Якщо мова йде про високі ліхтарі, то їх металева підставка кріпиться на арматуру, а потім пригвинчується до плити.

Спеціалісти радять обирати ліхтарі та інші засоби декору для саду разом з дизайнерами. Бувають випадки, коли ліхтарі та прожектори підходять за стилем, але розташовуються в неправильних місцях, через що в їхньому світлі перекручуються реальні розміри простору, будинок виглядає непривабливо, а сад здається дуже маленьким. Причиною цього може бути також і неправильний вибір потужності лампочок, встановлених в світильниках.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн гардеробної.

Смотрите также: