«Сонячні» ліхтарі

Як ви гадаєте, чого не вистачає вашому саду після довгої та холодної зими? Швидше за все, дбайливого догляду, нових садових доріжок та додаткових ліхтариків, які б зробили ландшафтний дизайн більш яскравим та оригінальним. Якщо мова зайшла про ліхтарі, то найбільш актуальними теплою весною і в літній період в нашій зоні є «сонячні». Вони працюють на сонячних батареях і зовсім не потребують електрики. Це означає, що ані додаткові кабелі, ані зайва проводка, не псуватимуть ландшафтний дизайн вашого саду та присадибної території. Крім того, ви значно заощадите на електроенергії.

«Сонячні» ліхтарі

Як відомо, сонячна енергія надходить на Землю безкоштовно. Треба користуватися цим і швидше ознайомитися з «сонячними» ліхтариками ближче. Час спливає швидко. Не встигнемо оглянутися, як на порозі літо – час прикрашати сад та встановлювати нові джерела світла на вашій садовій ділянці!

Як було сказано, екологічні ліхтарики працюють на сонячних батареях і живляться від сонця. Якщо весь літній день ваш ландшафтний дизайн перебував у обіймах теплих променів, то сміливо чекайте, що ліхтарики безперебійно світитимуть близько дванадцяти годин поспіль. Далі новий день і нова порція сонця.

Напевно, ви зараз подумали, що це сучасні спеціалісти такі розімні та вигадливі, оскільки змогли винайти такі економні та цікаві світильники для саду. Однак у цьому заслуга зовсім не наших сучасників. Сонячні батареї були створені на початку минулого століття. Ліхтарі, що працюють на них, на жаль не потрапили у масове виробництво, тому і не користувалися такою популярністю.

«Сонячні» ліхтарі

Завдяки тому, що сучасні розробники не забули про «сонячні» ліхтарі й вирішили пустити їх на потік, величезна кількість людей змогли скористатися такими зручними та вигідними засобами ландшафтного декору. Оскільки «сонячні» ліхтарі відзначаються оригінальністю та декоративністю, у дизайнерів з'явився шанс поекспериментувати та виявити свою фантазію. Існують ліхтарі різного виду. Є світильники, які відповідають стилю хай-тек. Їхній металевий корпус і скляні елементи виглядають строго і модно одночасно. Якщо вам подобається класика, то можна придбати освітлювальні прилади на сонячних батареях, які походять на цінний антикваріат.

Ще одне достоїнство ліхтарів – їх різноманітність і забарвлення. Вони бувають червоного, синього, жовтого, зеленого кольору. Їх підбирають в залежності від колористики садових рослин. Ви можете вибрати ліхтарі, які встановлюються прямо на землі або підвішуються до дерев. Є спеціальні вироби, які монтуються на бетонну поверхню або плитку. До речі, вартість цих освітлювальних приладів, в порівнянні з електричними ліхтарями, досить демократична.

«Сонячні» ліхтарі

Ми не будемо розповідати, як саме відбувається зарядка батарей, але відзначимо, що автономні ліхтарі спалахують ввечері, щедро обдаровуючи навколишній рослинний світ ніжним світлом. Джерела сонячної енергії включаються самостійно. Тому вам зовсім не потрібно ходити по саду та включати кожен зі ста ліхтарів. Вимикаються освітлювальні прилади на світанку, так само самостійно. Вони не перегоряють.

Взагалі сучасні ліхтарики на сонячних батареях не потребують контролю. Вони безпечні для людей і навколишнього середовища. Єдине, що може знадобитися, так це коригування їх місця розташування. Раптом вам захочеться перенести їх ближче до садової альтанки, де очікується романтична вечеря. Це зовсім не важко, оскільки ліхтарики дуже легкі. Вони швидко займають нове положення на дереві, в кущах, серед грядок з зеленню або у квітниках, по-новому прикрашаючи сад.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн гардеробної.

Смотрите также: