Три сидіння в «дикому» стилі

Молоді й поки ще нікому не відомі дизайнери запропонували абсолютно нову концепцію, здавалося б такого простого предмета інтер'єра, як стільці. Вони виконані в абсолютно «дикому» стилі, але відмінно впишуться в будь-який інтер'єр.

1. Атар (чорний та білий стілець зі стрічками). Дизайнери: Андрес Санчес Пара, Джуліана Андреа Москвера. Ідея: ілюзія гравітації. Фантазія оптично неперевершених пропорцій. Ці стільці балансують на межі між натуралізмом та індустріальним стилем, який увібрав в себе загадковість неможливості.

2. Стілець 1 +1 = 1. Дизайнер: Лілі Алісія Муноз. Ідея: протиставлення протиріч. Крок за кроком, і в процесі нашарування з'явилися оригінальні тривимірні вироби, призначені для сидіння. 1 +1 = 1 означає, що, незважаючи на наявність двох одиниць, вони складають комплект.

3. Інки (червоно-чорно-білі стільці на трьох ніжках). Дизайнер: Диметрій Колазос. Химерні, дивні, безглузді творіння з блискавкою знизу, щоб можна було покласти чи дістати предмет, який надає виробу функціональність. Неймовірний естетичний акцент сидінню додає колір застібки.

Три сидіння в «дикому» стилі Три сидіння в «дикому» стилі Три сидіння в «дикому» стилі

Дивится також: