Різноманітність квіткових кашпо

Кашпо – це відкритий контейнер, в який ховається горщик з рослиною. Використання кашпо дозволяє не тільки зробити догляд за квітами більш зручним, але й урізноманітнити декоративні елементи інтер'єра, передати дизайнерський задум, розставити певні смислові акценти, виділити деталі.

Різноманітність квіткових кашпо

Головне завдання кашпо – не утримання рослини, а її перетворення. Тому кашпо, як правило, не мають дренажних отворів, і можуть бути виготовлені з досить незвичайних матеріалів. Наприклад, їх в'яжуть з ниток, плетуть з лози, клеять з сірників або кольорових камінчиків тощо.

Взагалі як кашпо можна використовувати будь-який декоративний контейнер для квітів. Сучасний ринок пропонує безліч різноманітних за розмірами, кольором, матеріалами та формами рішень. Металеві, скляні (прозорі та матові), керамічні, дерев'яні – кашпо з цих матеріалів користуються великою популярністю. При цьому форми можуть бути як класичними (квадрат, овал, шестигранник, конус), так і нестандартними (зірка, єгипетська амфора, фігура тварини або казкового героя).

Вибір кашпо – це оригінальний спосіб проявити свій художній смак, висловити свій характер, передати свої філософські погляди, і навіть продемонструвати почуття гумору. Правильно підібрані квіткові кашпо додають чарівності навіть простій рослині, відтіняють характер самого звичного вазона, облагороджують і підкреслюють стиль інтер'єра.

Різноманітність квіткових кашпо

Різноманітність квіткових кашпо

Сьогодні у продажу з'явилася безліч функціональних кашпо з пластику та кераміки. Вони не тільки зручні та практичні, але й недорогі. Правда, назвати їх оригінальними досить складно, оскільки випускаються вони серіями. Проте можна підібрати кашпо різних розмірів, витриманих в єдиному стилі для всіх видів рослин, незалежно від виду або розміру. Це зручно, наприклад, у дитячих і медичних установах, де головна вимога до квіткових горщиків – зручність догляду і міцність.

Оригінальні кашпо можна зробити і зі звичайних ємностей, які напевно є у кожному будинку, але більше не використовуються за призначенням. Наприклад, з великого порцелянового чайника вийде оригінальне оформлення для вазона на кухні, дерев'яна бочка або діжка послужить ідеальної ємністю для фікуса або пальми, а стара плетена корзинка буде дуже доречна на терасі або балконі, якщо розмістити в ній в'юнкі рослини і підвісити на гачок . Головна умова вибору ємності для кашпо – достатня надійність і міцність. І, звичайно, відповідність задуму та стилю інтер'єра.

Різноманітність квіткових кашпо

Як нетрадиційні кашпо можна використовувати також і природні матеріали. Наприклад, цікаве рішення виходить з висушеного гриба-трутовика, в якому можна вирізати отвір і вставити в нього горщик з квіткою. Дерев'яні пні та поліна незвичайної форми, з безліччю сучків і гілочок, можуть одночасно виступати в ролі підставки і кашпо. Навіть старі, покинуті птахами гнізда можна пристосувати як кашпо для невеликого вазончика й оригінально вписати його в загальну квіткову композицію.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: