Пальми в інтер'єрі

Мій будинок – моя фортеця. Всі ми не раз у житті чули ці абсолютно правильні слова. Де і в якому місці, якщо не вдома, ми відчуваємо себе тепло та затишно, забуваємо про свої проблеми, закриваємося від усього недоброго та поганого, що спіткало нас протягом дня, розслабляємося, ніби за надійною стіною.

Пальми в інтер'єрі

Саме тому інтер'єр квартири має величезне значення у житті кожного з нас. Однак часом буває недостатньо оточити себе просто красивими і сучасними меблями, облаштувати стіни і стелю, постелити дорогі килими. Нерідко сучасна людина відчуває нестачу живої природи, і тому у людей з'являється бажання оточити себе різними домашніми рослинами, квітами або деревами. Адже всі ми знаємо, що зелений колір рослин створює тепло і затишок, допомагає розслабитися і відчути приплив життєвих сил. Домашні рослини завжди були і будуть запорукою чудового настрою і хорошої атмосфери.

Для того, щоб надати особливий колорит інтер'єру, привнести в нього елемент свіжості та природності, дизайнери часто використовують рідкісні красиві й екзотичні рослини. Вони здатні створити особливий настрій, підкреслити той чи інший стиль інтер'єра, а головне – надати «мертвому» інтер'єру «живої життєвої сили».

Особливе місце серед домашніх рослин займають пальми. Тільки уявіть собі – заходите ви додому, а на вас чекають дерева з райських островів. Пальми в інтер'єрі створюють особливе відчуття сонця, пляжу, тепла, синього моря. Якщо в інтер'єрі вашої квартири знайдеться місце для цього екзотичного дива, ви відчуєте на собі легкий південний вітерець.

Пальми в інтер'єрі

Пальми відносяться до високорослих рослин, тому необхідно подумати, куди поставити її, оскільки пальма займає досить багато місця (пальми в природі досягають 10 метрів у висоту, а в домашніх умовах – приблизно 2,5 метри). При цьому бажано не захаращувати простір навколо пальми іншими предметами інтер'єра. Найбільш виграшно виглядатиме ця рослина на відкритому просторі, посаджена в стилізований під бочку горщик. Якщо ви поставите пальму в кутку або біля стіни, то не отримаєте очікуваний ефект, оскільки листя не зможуть розпуститися і як результат, вони зімкнуться і виглядатимуть «скупо». Добре почуватиметься пальма у ванній кімнаті. Звичайно, якщо там буде достатньо місця для неї. Ця рослина відмінно підходить і для дитячої, особливо, якщо інтер'єр цієї кімнати виконаний в улюбленому дітьми морському стилі. Якщо в кімнаті поставити велику пальму, біля неї старовинну скриню, розвісити стилізовані канати, посадити на пальму декоративних пташок, то можна створити для дитини інтер'єр у стилі «Острова скарбів». Крім того, довіривши своєму чаду догляд за пальмою, можна ще й привчити дитину до дисциплінованості та відповідальності.

Звичайно для того, щоб пальма дарувала вам тепло і затишок, а також сама відчувала себе затишно, ви повинні правильно доглядати за цією сонячною рослиною. Оскільки пальми потрапили до нас з далеких тропічних країн, потрібно спробувати створити такі умови, які будуть максимально схожі на тропічні. Хоча це не означає, що ви повинні підвищити температуру в приміщенні до 40°С. Пальми, як і більшість інших декоративних рослин, потребують високої вологості та теплого повітря, але в той же час, пальми не можна назвати примхливими рослинами. Як правило, вони чудово почувають себе в наших квартирах і будинках.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: