Рожевий в інтер'єрі

Ставлення людей до рожевого кольору досить неоднозначне. Дехто вважає, що рожевий заспокійливо впливає на нервову систему людини, сприяє відпочинку, підкреслює жіночність і чуттєвість. Інші ж, навпаки, вважають, що цей колір занадто зухвалий і асоціюється з чимось ляльковим, несправжнім, надто солодким. Причини такого різного ставлення до рожевого кольору закладені глибоко в підсвідомості людей. Психологи стверджують, що рожевий більше підходить людям експресивним та емоційним. Навпаки, прагматичні та раціональні відносяться до рожевого і його відтінків більш стримано і навряд чи оберуть цей колір для оформлення свого житла. Тому, перш ніж облаштовувати свою кімнату в рожеві відтінки добре подумайте, чи насправді вам цього хочеться і чи не доведеться через деякий час знову робити ремонт.

Якщо ви все-таки вирішили що рожевий колір підходить для оформлення інтер'єра, то необхідно знати кілька правил його використання. І перше правило говорить, що все має бути в міру. Рожевий дуже сильно притягує до себе увагу. Кімната, повністю оформлена в рожевий, може створити відчуття перенасиченості. Щоб цього уникнути, можна виділити з його допомогою тільки один або два предмети меблів у кімнаті. Наприклад, диван з рожевою оббивкою в поєднанні з ліловими портьєрами виглядатиме цілком спокійно без будь-яких надмірностей. Друге правило полягає в тому, що рожевий колір потрібно розчиняти з іншими близькими кольорами. Для цього найбільш підходящим буде білий колір. Крім того, можна використовувати різні відтінки рожевого, створюючи контраст між м'якими відтінками і більш яскравими.

Для прихильників класики, чудовим варіантом є поєднання рожевого і чорного кольорів або рожевого і сірого та його відтінків. Органично виглядатимуть чорні меблі на фоні рожевої стіни або рожева оббивка м’яких меблів у поєднанні з чорним столом. Така контрастність додасть кімнаті благородства, а рожевий колір стане більш насиченим і колоритним.

Рожевий в інтер'єрі

Що стосується кімнат, які можна оформляти в рожевих відтінках, то це, перш за все кімнати, не призначені для розумової праці. Рожевий підійде для оформлення вітальні, кухні, спальні та дитячої.

У вітальні гармонійно виглядатимуть окремі декоративні елементи насиченого рожевого кольору. Якщо ви вирішили пофарбувати в рожевий колір стіни вітальні, то найбільш придатними є світлі відтінки. Вони візуально розширюватимуть простір, наповнюючи кімнату теплом і світлом.

Використання рожевого на кухні, створить невимушену і спокійну обстановку. А посуд, оригінальна ваза або скатертина рожевого кольору допоможуть розставити акценти і доповнити інтер'єр цього приміщення.

Обираючи рожевий для оформлення дитячої, пам'ятайте, що це колір для дівчаток. Тут краще використовувати м'які відтінки, щоб дитині було більш спокійно і комфортно. Однак готуйтеся до того, що в підлітковому віці смаки вашої дитини можуть різко змінитися, і вас очікуватиме неминучий ремонт зі зміною колірної гамми оформлення.

Що стосується спальні, то рожевий колір є ідеальним для створення відчуття затишку та спокою. В такому інтер’єрі не зовсім доречні кричущі відтінки, а от, наприклад, блідо- рожевий у поєднанні зі спокійними кремовими і бежевими тонами допоможе створити відповідну обстановку.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: