Тумба під телевізор

Сьогодні важко уявити собі житло без такої техніки як телевізор і DVD-програвач, тому що більшу частину вільного часу ми проводимо за переглядом цікавих телепрограм або захоплюючого фільму. Купуючи дорогу техніку, ми, як правило, хочемо, щоб і меблі відповідали її зовнішньому вигляду, були функціональними та зручними у використанні. Крім того, вибираючи тумбочку під телевізор, необхідно подбати і про те, щоб вона гармонійно вписувалася в загальний дизайн інтер'єра і за стилем, і за своїм колірним оформленням. Існує велика різноманітність різних конструкційних варіантів тумб для телевізорів: прямокутні, кутові або такі, що вбудовуються в стінку. Крім того, тумбочки можуть бути стаціонарними або пересувними. Вибір їх повністю залежить від вашого смаку і бажання, а також від габаритних розмірів самої телевізійної техніки.

Тумба під телевізор

Під час покупки тумби для телевізора зверніть особливу увагу на декілька основних моментів. Перший – це її мобільність. Якщо тумба має коліщати, її можна розташувати практично в будь-якій частині кімнати, а за необхідності пересунути в найбільш зручне для перегляду місце. Крім того, існують тумбочки зі стільницею, що обертається. При цьому сама тумба встановлюється стаціонарно, але у вас завжди буде можливість відрегулювати кращий кут огляду. Друге, що потребує особливої уваги, це стійкість тумби. Для цього необхідно врахувати загальну вагу телевізора та його розміри і спробувати прорахувати чи витримає тумбочка, яка сподобалася вам, таке навантаження і чи не станеться з нею яка-небудь неприємність. Третє – це висота тумбочки. Підбирайте її так, щоб, дивлячись телевізор, вам було зручно і не доводилося напружуватися, адже головне – це комфорт. Дуже важливу роль під час вибору тумби під телевізор відіграє її конструкція, а саме, чи оснащена тумбочка додатковими полицями для розміщення DVD-плеєра, чи має отвори для протягання необхідних кабелів, і чи є в ній окремі шухляди або полички для зберігання дисків.

Тумба під телевізор

Великою популярністю на сьогодні користуються прямокутні тумби. Найчастіше вони оснащені окремими нішами для установлення DVD-програвача та зберігання дисків. Як правило, такі тумби мають навісні дверцята, а також готові отвори для виведення кабелів.

Тумба під телевізор

Дуже цікаві конструкційні рішення мають кутові тумби під телевізор. У таких моделей декілька переваг, одна з яких полягає у більш раціональному використанні простору кімнати. Крім того, в кутку техніка знаходиться у відносній безпеці, оскільки значно менше зазнає випадкових ударів та ушкоджень.

Дуже стильно виглядають закриті тумби або шафки для телевізійної техніки різних розмірів. Такий дизайн тумбочки підійде для квартир, оформлених у класичному або англійському стилі, а також у стилі бароко або ампір. Таким чином ви зможете заховати новомодну техніку і зберегти чарівність старовинного декору інтер'єра. Крім того, закрита тумба захистить апаратуру від пилу, а в будинках, де є маленькі діти, такі тумбочки просто незамінні.

Тумба під телевізор

У квартирах, оформлених у сучасному стилі хай-тек, техно або мінімалізм телевізійна апаратура відіграє особливу роль, оскільки вона підкреслює панування технічного прогресу, тому не слід її ховати. Для таких квартир чудово підійдуть тумбочки, частково або повністю виготовлені з хромованого металу та матового або прозорого загартованого скла.

Розташувати тумбу під телевізор можна практично в будь-якому зручному місці, головне, щоб вона знаходилась далеко від опалювальних приладів, а світло з вікон не падало на екран телевізора.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: