Будинок за будинком, частина за частиною

Ласкаво просимо в розумний будинок! Це цілком модульна конструкція для збирання абсолютно нового будинку, створеного зі справжньою та милою німецькою майстерністю і якістю дизайну. Даний проект, будучи не таким концептуальним, як більшість проектів компанії Янко Дизайн (Yanko Design), являє собою концепцію для майбутнього життя споживача. Невеликі поточні витрати, низька ступінь впливу на навколишнє середовище і високий рівень енергозбереження – все це поєднується в будинку, який можна самому спроектувати з набору деталей – що ще потрібно? Чудово, хіба ні?!

Кожен будинок пристосовується під ваші особисті потреби та смакові уподобання. Виготовляється він з природних матеріалів (у міру можливості) і доставляється на обране вами місце у вигляді одного монолітного об'єкта. Ні архітектури, ні будівельного шуму, ні безладу, ні стресів. Бажаєте розширити будинок? Без проблем! Достатньо переглянути свіжий каталог наявних деталей! Це ви можете зробити цю ж секунду за допомогою [Mobile SmartHouse].

Також зверніть увагу: цей дизайн отримав почесну премію на конкурсі Red Dot design awards 2009 року. Престижно!

Дизайнери: Мобаил СмартХаус /Mobile SmartHouse/

Будинок за будинком, частина за частиною Будинок за будинком, частина за частиною Будинок за будинком, частина за частиною

Дивится також: