Бруківка

Сьогодні бруківка набула широкої популярності та визнання. Для мостіння міських вулиць, облагороджування присадибних територій і паркових зон використовують саме бруківку. Це відбувається тому, що бруківка, в першу чергу, – це надійний і міцний матеріал. Бруківка не боїться температурних коливань і вологи, які згубно впливають на більш звичний, але такий буденний асфальт. Тотальне погіршення екологічної ситуації руйнівним чином діє на термін експлуатації матеріалів, які повсюдно застосовуються. Як наслідок – за рекордно швидкі терміни дороги набувають дуже поганого стану. Бетонне покриття доріг та тротуарів має гарантовану стійку міцність протягом лише двохсот циклів. По-друге, зараз велике значення надається не тільки міцності, але й естетичним якостям, а бруківка – це дійсно красиво. Вона надає ландшафту загадкового змісту давно забутого минулого і одночасно є пам'яткою архітектури тих часів.

Бруківка

Бруківка

Так, будучи одним з найбільш довговічних і солідних матеріалів, бруківкою нерідко прикрашають тротуари, колони, фонтани і, звичайно ж, фасади будинків, тим самим огортаючи їх ореолом вишуканості та об'єднуючи все в цілісний архітектурний стиль. Бруківка має багато переваг перед бетоновим і асфальтовим покриттям. Вона активно застосовується в ландшафтних дизайнах, надаючи навколишньому середовищу неповторність, красу форм і ліній. За допомогою бруківки можна створити концептуальне і вельми привабливе дорожнє покриття. Установи, офіси, житлові будівлі та заміські будинки, територія навколо яких викладена бруківкою, мають сучасний, європейський і благородний вигляд. І, по-третє, бруківка екологічно чистий, натуральний, так би мовити, матеріал. Вона абсолютно не токсична і в порівнянні з асфальтом не входить до переліку канцерогенних матеріалів.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: