Брудозахисні покриття

Будь-який інтер'єр виглядає яскраво, привабливо і доглянуто, якщо в приміщення не потрапляє бруд з вулиці. На жаль, запобігти пилу, піску та іншого вуличного бруду в приміщення складно навіть у суху сонячну погоду, а в дощовий або сніжний день зробити це практично неможливо. Тому на сучасному ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів з'явився новий вид товарів – брудозахисні покриття, що дозволяють значно скоротити кількість бруду в приміщенні.

Брудозахисні покриття

Система захисту від бруду, як правило, встановлюється при вході в будинок або квартиру, але окремі її елементи можуть розташовуватися і в коридорах, біля підніжжя міжповерхових сходів або при вході в робочий кабінет чи офіс. Брудозахисні покриття являють собою гумові, металеві та ворсисті підлогові покриття, які не тільки надійно утримують велику кількість бруду з взуття, але й значно спрощують прибирання приміщення.

У вхідних групах офісних будівель і приміщень громадського користування найчастіше використовують усі три види брудозахисних покриттів – металеві елементи встановлюють біля підніжжя сходів або біля порога. На самих сходів або терасі розташовують гумові покриття, які також мають антиковзаючий ефект, а у вестибюлі або з внутрішньої сторони від вхідних дверей – ворсисті килимки, що виконують функції підтримання дрібних частинок бруду і чудово вписуються в інтер'єр приміщення.

Саме брудозахисні килимки і стають основним елементом підлогового покриття в більшості будівель громадського користування. Їх розташовують у вестибюлях готелів і холах ресторанів, біля входу в супермаркети, кінотеатри, ліфти. Крім того, багато хто з господинь використовує їх у себе вдома. Наприклад, в передпокої або вестибюлі.

Асортимент сучасних підлогових брудозахисних покриттів настільки різноманітний, що дозволяє вибрати килимок під будь-який інтер'єр. Різні форми і фактури, кілька варіантів довжини ворсу, широка колірна гамма і навіть художнє оформлення – ось далеко не повний перелік можливостей, які пропонують виробники.

Ось чому, якщо стоїть питання захисту підлоги від вуличного бруду, не слід вдаватися до старовинних способів і використовувати непривабливі старі ганчірки. Купуйте стильні сучасні брудозахисні покриття і насолоджуйтеся чистотою і затишком у своєму будинку або офісі.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: