Книжкові полиці

Такі елементи інтер‘єра як книжкові полиці, незалежно від моди, завжди користуються попитом, оскільки вони в першу чергу є зручними і функціональними предметами меблів. Книжкові полиці використовуються і за своїм прямим призначенням – для зберігання книг, і одночасно можуть бути оригінальним декоративним елементом, що прикрашає інтер'єр приміщення. Крім того, за допомогою книжкових полиць легко розділити простір і виділити необхідну зону досить нестандартним способом.

Книжкові полиці

Кілька десятиліть тому полиці з книгами мали не тільки утилітарне значення, але й представляли собою предмет особливої гордості. У багатьох сім'ях зібрання творів видатних письменників передавалися у спадок, а нація вважалася найбільш читаючою в світі. Звичайно, сьогодні ряди книгоманів значно порідшали, проте книжкові полиці своєї актуальності не втратили. Крім того, вибір сучасних виробів настільки різноманітний, що дозволяє підібрати необхідний елемент декору до будь-якого стилю. Книжкові полиці використовуються як за своїм прямим призначенням, так і для зберігання та демонстрації всіляких декоративних виробів, фотографій, статуеток, і навіть аудіо та відеотехніки.

Найбільшого поширення набули звичні для нас книжкові полиці, які мають звичайний дизайн, і позбавлені будь-яких надмірностей. На таких полицях особливо органічно виглядають книги в шкіряних палітурках, альбоми з мистецтва, зібрання творів в красивих, підібраних за стилем, палітурках. Якщо ви вирішили прикрасити полку, то у пригоді стане пара фотографій або оригінальна річ невелика за розміром.

Книжкові полиці

Традиційні книжкові полиці найбільш легко підібрати до інтер'єра приміщення, оскільки виконуються вони в різних стилях і відтінках, а виготовляються з ДСП, МДФ, деревини. Як правило, колірна гамма книжкових полиць або збігається, або органічно поєднується з іншими елементами меблів. Взагалі звичайні книжкові полиці призначені в першу чергу для книг, тому вони мають бути надійними, місткими, зручними та не відволікати нашу увагу від книжкових томів.

Без сумніву, повноцінні книжкові полиці – це найбільш оптимальний варіант, але вони займають у квартирі багато місця. Як правило, під бібліотеку виділяється ціла кімната або частина її. Але якщо квартира малогабаритна, і стандартні полиці ніде розмістити? Тоді, мабуть, варто спробувати всілякі економічні варіанти книжкових полиць. Приміром, навісні, вбудовані, кутові або багаторівневі. Можна зробити оригінальні полиці відповідно до дизайну приміщення, в якому вони встановлюватимуться.

Книжкові полиці

Для стилю кантрі підійдуть дерев'яні не дуже широкі полиці, стилізовані під необроблену дошку. Хай-тек – це метал і скло. Такі полиці додадуть приміщенню обְ’єму та повітрю. Мінімалістський стиль прикрасять оригінальні полиці з пластика. Класика є класика, тому книжкові полиці в класичному стилі мають бути витонченими і виконуватися виключно з натуральної деревини. Їх можна зробити на особисте замовлення. В принципі фахівці-червонодеревники виготовлять вам книжкову полицю у будь-якому стилі. Можливо, ви захочете для своїх улюблених книг зробити поличку самостійно. Такий виріб може мати самий незвичайний і креативний дизайн. А головне те, що річ, виготовлена власноруч, несе позитивну енергетику й надає інтер'єру особливий затишок і тепло.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: