Підлога-пазл для дитячої кімнати

Дитяча кімната – це особливий світ, який має бути не тільки зрозумілим і комфортним для маленького мешканця, але й зростати та розвиватися разом з ним. Спочатку це маленький всесвіт, де живуть казкові герої та улюблені іграшки. Кімната поступово перетворюється в ігровий зал, спортивний куточок, робочий кабінет і спальню одночасно, тому під час планування дитячої кімнати зонування є одним з найважливіших принципів.

Підлога-пазл для дитячої кімнати

Ніщо не дозволяє розділити кімнату на функціональні зони краще і зручніше, ніж підлогове покриття. При цьому зовсім не обов'язково, щоб воно було різним за текстурою, матеріалами і кольором – цілком достатньо вибрати просто незвичайний малюнок або оригінальний дизайн, який поєднується з загальним виглядом інтер'єра.

Прикладом такого унікального рішення для підлоги може стати підлога-пазл, виконана з екологічно чистих матеріалів. За складом матеріалу вона не відрізняється від паркету або ламінату і чудово підходить для дитячої кімнати. А дизайнерське рішення – оригінальна форма «пазлів», що викликає інтерес і здивування у дітей різного віку – дозволяє не лише ефективно зонувати простір, а й перетворити перебування дитини в кімнаті в захоплюючу гру або незвичайну пригоду.

Підлога-пазл для дитячої кімнати

Змонтувати підлогу-пазл в дитячій кімнаті досить просто: можна придбати вже готові «пазли» необхідного розміру і кольору, та укласти їх згідно з інструкцією або запросити майстра. А можна трохи поекспериментувати, і створити підлогу-пазл самостійно, наприклад, з керамічної плитки. Правда, в цьому випадку краще передбачити систему теплої підлоги, оскільки сама по собі керамічна плитка є холодним матеріалом.

Одним з варіантів створення підлогу-пазла в дитячій кімнаті є використання вже готових плиток з сучасного екологічно чистого матеріалу – спіненого ЕВА. Цей матеріал не тільки швидко і легко вкладається, легко чиститься і миється, але й має цілий ряд переваг. Наприклад, за функціональністю він аналогічний килимовому покриттю, тобто, створює ефект «теплої підлоги», а за необхідності, його можна зняти зовсім.

За дизайнерським рішенням така підлога практично незамінна, оскільки дозволяє створити як окремий ігровий куточок з «пазлів», без руйнування загального вигляду підлоги з іншим видом основного покриття, так і викласти у вигляді пазлів усю підлогу в кімнаті, незалежно від її розміру. Ще одна перевага такої підлоги – її практичність і ремонтопридатність – якщо яка-небудь плитка буде випадково пошкоджена, її можна просто замінити на іншу.

Підлога-пазл для дитячої кімнати

Але головне, підлога-пазл – це оригінальна та розвиваюча гра, в яку можна грати разом з дітьми, незалежно від їхнього віку. Наприклад, облаштовуючи дитячу кімнату, запропонуйте дитині самостійно створити підлогу в ігровому куточку. Ви побачите, її бачення дизайну буде трохи іншим, ніж ваше, а гордість за свій витвір стимулюватиме малюка прибирати свою кімнату і тримати її в чистоті.

Отже, облаштовуючи дитячу кімнату, зовсім не обов'язково витрачати гроші на дорогі матеріали, а потім постійно нагадувати дітям, що їх потрібно берегти. Перетворіть кімнату свого малюка в оригінальний ігровий майданчик, і з легкістю насолоджуйтеся його зростанням і розвитком.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: