Інтер'єрний багет

Інтер'єрний багет – це нове слово в оформленні приміщень – сучасний, має чудові експлуатаційні характеристики та естетичні достоїнства, він вже встиг завоювати величезну популярність як серед професійних декораторів, так і серед тих, хто шукає найбільш красиве і зручне оформлення для свого офісу чи будинку.

Інтер'єрний багет

Що являє собою інтер'єрний багет? Виготовляється він з пресованого полістиролу і може мати кілька різних форм:

- багет-куточок;

- багет-стельовий плінтус;

- молдинг з плоскою основою.

За допомогою цього оздоблювального матеріалу створити гармонійний інтер'єр дуже просто. Слід зазначити, що випускається інтер'єрний багет серіями, які включають в себе всі можливі його форми, завдяки чому приміщення оздоблене таким багетом набуває дизайнерської однорідності.

Інтер'єрний багет

Переваги інтер'єрного багета:

1. Універсальність. Його можна використовувати для оздоблення квартир, офісів, ресторанів, готелів і взагалі будь-яких приміщень.

2. Вологостійкість. Полістирол матеріал дрібнопористий, він не боїться вологи, і тому інтер'єрний багет має мізерну гігроскопічність. А це означає, що використовувати його можна навіть в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

3. Стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища. Різкі перепади температур і волога інтер'єрному багету не страшні, а це означає, що його успішно можна застосовувати як для внутрішнього оздоблення, так і для облаштування фасадів будівель.

4. Термін експлуатації цього оздоблювального матеріалу необмежений, тому, якщо ви й захочете його змінити, то не через те що вже пора, а просто тому, що він вам набрид.

5. Цей матеріал легко монтується – досить відрізати від багета планку потрібного розміру (матеріал легко ріжеться, не тріскається, не псується), і її відразу можна монтувати на попередньо підготовлену стіну (закріплюється багет за допомогою монтажного клею «рідкі цвяхи»).

6. Різноманітність варіантів. Інтер'єрний багет випускається у величезному асортименті, завдяки чому підібрати найбільш оптимальний варіант оформлення не складе труднощів. Найбільшою популярністю користується багет з фарбуванням під дерево, золото, срібло. Такий багет дозволяє створювати елітні інтер'єри, які мають дорогий і благородний вигляд.

7. Простий догляд. Багет потрібно лише час від часу протирати вологою ганчіркою або зрідка проходитися по ньому пилососом. Цього необтяжливого догляду цілком достатньо для того, щоб багет завжди був як новенький.

Для монтажу багета ніякої особливої підготовки поверхні не потрібно, достатньо щоб вона була чистою та рівною. Є тільки одне обмеження – інтер'єрний багет не слід клеїти на шпалери. Сам багет ніякого подальшого оброблення не потребує. Його не потрібно покривати лаком, фарбувати або наносити позолоту, він одразу ж готовий до подальшої експлуатації. Якщо після наклеювання ви виявили, що якийсь стик вийшов некрасивим і неакуратним, то досить затерти шов і цей недолік буде виправлений.

Інтер'єрний багет – це швидкий і зручний спосіб оформлення інтер'єра. З його допомогою фінішне оброблення можна виконати за рекордно короткий строк, а результат буде радувати вас десятиліттями.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: