Плівка-самоклейка в інтер'єрі

Плівка-самоклейка в інтер'єрі є незамінним елементом, оскільки вона має цілу низку переваг, а саме:

- відрізняється великим розмаїттям кольорів і фактур;

- дозволяє додати індивідуальності будь-якому предмету інтер'єра, починаючи від шафи і закінчуючи підносом;

- може застосовуватися для реставрації меблів;

- дозволяє втілювати в життя найоригінальніші дизайнерські фантазії;

- характеризується довговічністю;

- має цілком доступну вартість;

- проста у прибиранні, щоб очистити її від забруднень достатньо ганчірки та теплої води, можна також використовувати миючі засоби.

Плівка-самоклейка в інтер'єрі

Плівка-самоклейка в інтер'єрі

У сукупності все це робить плівку одним з лідерів продажів серед декоративних оздоблювальних матеріалів. Розглянемо кілька прикладів її застосування в інтер'єрі:

1. Оформлення робочої поверхні. Взагалі робочою поверхнею може бути що завгодно – комп'ютерний стіл, стільниця на кухні, підвіконня на роботі ... Якщо будь-яка поверхня піддається активному зовнішньому впливу, і ви хочете її захистити від можливих неприємностей (подряпини, сколів тощо), то плівка для цього підійде як найкраще.

2. Реставрація. Подряпали поверхню столу чи старі дерев'яні двері втратили колишню привабливість і свіжість? Все це не проблема, якщо є плівка-самоклейка. Міцна, ідеально імітує дерев'яну або будь-яку іншу поверхню, ця плівка допоможе відновити будь-які меблі та двері. Тому, якщо у вас вдома є стара тумбочка, то не поспішайте її викидати – цілком можливо, що плівка подарує цьому предмету меблів друге життя.

3. За допомогою плівки можна захистити меблі від негативного впливу ультрафіолетових променів – для цього плівка наклеюється на вікно. До речі, цей оздоблювальний матеріал дозволяє досить оригінально оформити будь-яку скляну поверхню, наприклад, скляний журнальний столик. Ви можете придбати столик зі звичайним прозорим склом, а потім задекорувати його відповідно до свого смаку.

Плівка-самоклейка в інтер'єрі

Плівка-самоклейка в інтер'єрі

Сьогодні в інтер'єрі використовують плівки-самоклейки різних видів. Наприклад:

- прозорі. Підходять для скляних поверхонь, а також застосовується для всіх інших як захист від подряпин і сколів;

- голографічні. Створюють таємниче мерехтіння, при різному освітленні переливаються різними кольорами. Надійний спосіб зробити інтер'єр більш цікавим і загадковим.

- дзеркальні. Такі поверхні візуально збільшують приміщення, додаючи йому простору. Це хороше рішення для невеликих кімнат;

- плівка для писання та малювання. Якщо ваші діти розмальовують стіни і меблі в будинку, то така плівка просто необхідна – на ній можна малювати звичайною крейдою, витирати намальоване, потім малювати знову. І все це без шкоди для інтер'єра.

Плівка може бути матовою і глянцевою, мати сучасні кислотні кольори або імітувати натуральні матеріали (дерево, камінь). З нею інтер'єр стає більш яскравим і водночас більш практичним. А це ідеальне поєднання, і особливо актуально воно в дитячій кімнаті. Достатньо обклеїти дитячі меблі веселою плівкою-самоклейкою, і навіть зі звичайних предметів інтер'єра ви зможете зробити справжній казковий будиночок, в якому малюк з великим задоволенням проводитиме весь свій вільний час.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: