Оригінальність у деталях

Сьогодні існує велика кількість книг, журналів та інтернет-сайтів, на яких можна знайти багато корисних порад про те, як зробити інтер'єр вашого будинку цікавим і красивим, не звертаючись по допомогу до професійних дизайнерів. Однак в основному ці поради стосуються загальних змін того чи іншого предмета інтер'єра.

Оригінальність у деталях

А що робити, наприклад, якщо у вашому будинку гірляндами по стінах висять дроти і заховати їх у плінтусах немає можливості? Як зробити красивими і оригінальними розетки та вимикачі освітлювальних приладів? Або як оригінально розмістить горщики з вазонами на стіні, а не на підвіконні чи полицях?

На сьогоднішній день кожен житель нашої країни є щасливим володарем різної побутової техніки. І якщо квартира чи будинок були побудовані за радянських часів, і капітальні ремонти там не проводилися, то кількість розеток, як правило, обмежена та і розташовані вони можуть бути досить невдало. У випадку, коли заховати дроти, що тягнуться справжніми ліанами від розетки до техніки, немає можливості, тоді треба зробити з них оригінальний предмет інтер'єра. Так дизайнер Таня да Круз пропонує перетворити їх у витіюваті візерунки рослин, які оживуть на ваших стінах. Конструкція складається з порожньої трубки для проводу, що має декоративні листочки і паростки, імітуючи рослину. Таку конструкцію можна зробити і самостійно або ж просто домалювати до трубки листочки прямо на стіні.

Оригінальність у деталях

Не менш захоплюючим може стати перетворення звичайних розеток і вимикачів. По-перше, їх можна прикрасити за допомогою техніки декупаж – коли підбирається візерунок або малюнок звичайних столових серветок, після чого серветка або її елементи акуратно наклеюються на поверхню вимикача або розетки. Після того, як серветка висохне, її поверхню необхідно обробити будь-яким прозорим лаком. Інший варіант – прикрасити поверхню декоративними елементами. Це можуть бути як природні матеріали (засушені рослини, квіти, мох), так і штучні (декоративні камені, стрази, пір'я, листочки). За допомогою прикрас навіть такий, здавалося б, банальний елемент перетворюється на ексклюзивне дизайнерський елемент.

Хто сказав, що горщики з вазонами мусять стояти тільки на підвіконні або на полицях? Ви можете створити у вашій квартирі оригінальні композиції, прикріпивши горщики до стін. Для цього збираємо різні непотрібні бляшанки, кухлі та каструлі. Далі необхідно просвердлити декілька отворів в дні майбутнього горщика, щоб поліпшити дренаж. Після чого приступаємо до декорування горщиків будь-яким способом, який вам найбільше подобається. Після того як горщики готові, їх необхідно прикріпити до мотузки або тонкого каната. Вони можуть бути підвішені як вертикально один над одним, так і горизонтально. Оце і все – оригінальна гірлянда готова, залишилося тільки наповнити горщики землею і посадити в них квіти або зелень.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: