Ваше фото в інтер'єрі

Інтер'єр житла сучасної людини покликаний не тільки радувати око господаря, але і висвітлювати його індивідуальність, розповідати про смаки і спосіб життя, відображати його інтереси і підкреслювати достоїнства. Найкраще цьому сприяють фотографії родини або близьких людей, правильно розміщені в інтер'єрі. Вони здатні перетворити будь-яку кімнату, надати їй особливого шарму і неповторної чарівності.

Пам'ятаєте, як ще декілька десятків років потому вішали на стіни рамки, в яких містилися фотографії всієї родини або колаж із цілого набору цікавих знімків. Сьогодні технології декорування інтер'єра зробили крок далеко вперед, і ваше фото в інтер'єрі може стати не просто нагадуванням про тих, хто живе в цьому будинку, але й додати своєрідну родзинку приміщенню, змінити уявлення про дизайн.

Для початку, потрібно оцінити кімнату і визначити – а, чи знайдеться тут місце під фото? Адже якщо кімната перевантажена меблями (наприклад, передпокій), то зайві зображення тільки додадуть приміщенню масивності. Проте інтер'єр в строгому класичному стилі оригінально доповнять фотографії в стилі ретро, розміщені в масивних металевих або дерев'яних рамках.

Ваше фото в інтер'єрі

Фотографії, які ви обираєте для прикрашення інтер'єра, мають бути, по можливості високої якості – без помітних вад, подряпин і "червоних очей". Краще всього, якщо це будуть красиві портрети або оригінальні колажі, але не зображення буйної вечірки або вашого відпочинку на морі. Зображення, яке ви обираєте, має подобатися всім членам сім'ї і не викликати негативних емоцій.

Рамки, в яких ви розміщуєте фотографії, теж мусять відповідати загальному стилю кімнати і гармоніювати з зображенням. Найбільше підходять вироби з натуральних матеріалів, прості та строгі, або витончено декоровані під загальний інтер'єр.

Елементами, що створюють дух внутрішньої стилістики приміщення, можуть стати не тільки фоторамки, виконані з найрізноманітніших матеріалів, які мають оригінальну фактуру, але і фотошпалери, наклеєні на стіну, чи постери, що розміщуються в будь-якому зручному місці кімнати.

Фотошпалери хоча і вважаються деякими дизайнерами вчорашнім днем в оздобленні приміщення, за умови високої якості зображення та невеликого розміру, можуть елегантно підкреслити вишуканий смак господарів будинку. Виберіть своє найкрасивіше фото, на якому ви або ваші близькі виглядають особливо привабливими і щасливими, і замовте в майстерні фотошпалери з цим зображенням. Сучасні технології дозволяють змінювати фон зображення, залишаючи незайманою саму фотографію.

Однак слід пам'ятати, що фотошпалери значно змінюють зовнішній вигляд кімнати. Тому, якщо ви не впевнені, як правильно розмістити ваше зображення, як гармонійно вписати їх в інтер'єр та який краще розмір фотошпалер підібрати, – порадьтеся з дизайнером.

Цікавою новинкою сучасного декорування інтер'єрів є постери, що представляють собою яскраві плакати невеликого формату з зображенням. Сьогодні постери вважаються в основному рекламним продуктом, покликаним стимулювати збут певного товару. Однак при високій якості друку на них також можна перенести будь-яку фотографію або фотозображення, яке органічно виглядатиме в тих куточках квартири, де фотошпалери не підійдуть за розміром, а фотографії в рамках виглядають недоречно (на дверцятах шафи, в кутку біля каміна тощо).

У дизайнерів інтер'єра є одне дуже важливе правило – будь-які фотографії мусять відтіняти ідеально рівну поверхню стін, підкреслюючи вишуканість оздоблення та якість ремонту, але, ні в якому разі не приховувати вади, які все одно будуть помітними.

А сделать ваше фото или видео вам поможет новая видео или фото камера. На сайте Фотогид вы можете купить видеокамеру в интернете по лучшим ценам с доставкой в любой город Украины.

Смотрите также: