Шкіряні шпалери

Натуральна шкіра як елемент інтер'єра і матеріал для оздоблення приміщень відома з найдавніших часів. З часом змінювалися види шкіри, технологія її обробки, способи використання, але незмінною залишалася любов людини до цього міцного і дуже красивого матеріалу.

немецкие обои Marburg

Історики вважають, що ідея використовувати натуральну шкіру для облаштування стін у приміщеннях зародилася у Візантії. Вірніше, там було прийнято прикрашати стіни іконами, на яких малюнок наносився на шкіряну основу. А хрестоносці, несучи ідею християнства на територію сучасної Європи, поширили також і моду на оздоблення стін шкірою.

Сьогодні на зміну звичайному оздобленню зі шкіри, складному в обробці та догляді, прийшли шкіряні шпалери. Спеціально розроблені з урахуванням специфіки матеріалу, шкіряні шпалери доступні в різних кольорах і текстурі при незмінно високій якості.

Сучасні шкіряні шпалери виготовляють зі шкіри північноамериканського буйвола. За допомогою спеціальних рослинних речовин, шкіру дублять, а потім обробляють натуральними барвниками та бджолиним воском. У результаті отримують виключно міцний екологічно чистий матеріал, що відрізняється багатим розмаїттям і незвичністю фактури.

Шкіряні шпалери – ознака розкоші та респектабельності. Вони стоять надзвичайно дорого, тому багато хто вважає їх епатажними. Однак з практичної точки зору шкіряні шпалери – це найкраще оздоблення, яке тільки можна придумати для стін вашого будинку. По-перше, вони не горять, а тому абсолютно пожежобезпечні. По-друге, шкіра погано пропускає тепло і звуки, а значить, ваше приміщення стане в кілька разів тихіше й затишніше, а також збереже більше тепла. По-третє, шкіра – абсолютно натуральний матеріал, а значить таке оздоблення є екологічно безпечним.

До достоїнств шкіряних шпалер можна віднести також те, що вони практичні та легкі в догляді, оскільки очищаються за допомогою звичайної води. З часом шкіряне оздоблення на ваших стінах не тільки не втратить своєї привабливості, але й навпаки, набуде деякої загадковості з нальотом старовини.

Елітні шкіряні шпалери часто виявляються не по кишені пересічним громадянам. У цьому випадку можна скористатися якісним замінником – шпалерами з вінілу, виконаними «під шкіру». Деякий лиск і розкішний вигляд ви отримаєте, проте зрівнятися з натуральною шкірою за якістю і практичністю вони не зможуть.

Шкіряні шпалери можна використовувати для оздоблення всіх стін у кімнаті повністю (якщо це, приміром, робочий кабінет), до половини (якщо мова йде про коридор) або використовувати їх як декоративний додаток у поєднанні з іншими видами оброблення, наприклад, у вигляді панно чи узорного оформлення кутів. Ефектно виглядає однотонне або контрастне поєднання шкіряних шпалер з іншими оздоблювальними матеріалами, наприклад, з фактурною штукатуркою.

Шкіряні шпалери з золотим і срібним тисненням здатні не тільки перетворити стиль інтер'єра вашого будинку, але й додати йому елітної розкішності королівських палаців 18-19 століття. Аналогічний ефект можна отримати, прикрашаючи простір кімнати шкіряними шпалерами з додатковим оздобленням у вигляді вишивки, стразів, візерунків з хутра або бісеру

Який би вид шкіряних шпалер ви не обрали, чудовий настрій і ефектна вишуканість розкішного оформлення вам гарантовані.

Авторська стаття. Використання матеріалу дозволяється лише при встановленні гіперпосилання на оригінал: Дизайн та ремонт квартир на Chaoslend.ru.

Смотрите также: