Гардеробна в квартирі

Зовнішній вигляд квартири залежить від багатьох складових. До найважливіших можна віднести загальний дизайн приміщення та стан ремонту. Однак, щоб квартира виглядала справді красивою, затишною і доглянутою, не менш важливе значення має порядок, який до того ж потрібно постійно підтримувати. Адже якщо ви зайшли в приміщення і бачите всюди розкиданий одяг, взуття та інші речі, то навіть вишуканий інтер'єр не допоможить квартирі справити належне враження.

Гардеробна в квартирі

Тому сьогодні, під час розробки дизайну приміщення, слід пам'ятати про сучасні системи, призначені для зберігання речей. Популярні в минулому убогі комори та антресолі зникли назавжди з нашого побуту, а на зміну їм прийшли зручні сучасні гардеробні.

Створення гардеробної дозволяє розв’язати відразу декілька проблем. По-перше, ви зможете назавжди позбутися великої кількості різних шаф і комодів, розставлених, як правило, по всіх кімнатах, які ми використовуємо для зберігання речей. По-друге, ви отримаєте вільний простір, а квартира відповідно стане просторою та світлою. І, мабуть, найголовніше. Слово «гардероб» перекладається як зберігання одягу. Це означає наступне: якщо ви бажаєте, щоб одяг і взуття завжди були в порядку, не м'ялися і відмінно виглядали, а кожна річ мала власне місце і її не потрібно було шукати, то вихід тільки один – необхідно в своїй оселі обладнати гардеробну.

Дехто вважає, що створити гардеробну можна тільки в окремому приміщенні, наприклад, за наявності як мінімум зайвої кімнати. Проте таку розкіш дозволити собі можуть не всі. Перевагою гардеробної як раз і є те, що для її облаштування можна використати будь-який вільний простір у квартирі – колишня комора, ніша, частина кімнати, коридору або іншого приміщення.

Гардеробна в квартирі

За суттю будь-яка гардеробна являє собою шафу великого розміру, що відрізняється від звичайної тим, що в неї можна вільно заходити. У разі, коли гардеробна є окремим приміщенням, для неї потрібні двері. Якщо ж вона становить тільки частину будь-якої кімнати, можна використовувати перегородки. Як двері, так і перегородки виконуються з натуральної деревини, шпонованого або ламінованого ДВП і ДСП, різного виду скла, дзеркала, ПВХ-панелей. Дизайн і колірна гамма дверей і перегородок мусять відповідати загальному стилю приміщення. Наприклад, дерево гармонійно впишеться в класичний інтер'єр, скло та дзеркало підкреслить сучасність стилю хай-тек, а плетена перегородка з бамбука стане органічним доповненням кантрі або мінімалізму.

Хоча кожна гардеробна розробляється за індивідуальним проектом і має свої особливості й оригінальний дизайн, проте за внутрішнім наповненням всі вони дуже схожі. Більшість гардеробних складається з таких систем: полиці і стелажі з різного виду секціями, штанги для розвішування одягу, сітчасті кошики, а також висувні та відкриті ящики. Кількість і розміри ящиків, полиць і вішалок підбираються індивідуально. Полки також поділяються на клітинки, в яких можна зберігати нижню білизну, шкарпетки, та інші дрібні речі. Якщо гардеробна розрахована на всю сім'ю, то в ній передбачені секції для чоловічого одягу (штанів, ременів, краваток). Крім того, гардеробна обов'язково обладнується кількома дзеркалами, причому одне з них мусить бути на повний людський зріст.

Деякі господині встановлюють в гардеробній прасувальну дошку, що, до речі, дуже зручно. Ви маєте можливість не тільки розкласти все по поличках, але також вибрати і примірити одяг, а за необхідності привести її в порядок (погладити, підшити або пришити гудзики).

Гардеробна в квартирі

Завдяки сучасним тенденціям, гардеробна перестала бути свого роду розкішшю, а стала дуже потрібним і корисним приміщенням. Тому, якщо у вашій квартирі є зайві квадратні метри (хоча б 4 кв.м), звільніть своє житло від зайвих громіздких меблів і створіть зручні умови для себе і своїх речей.

Вас интересует электрозамок для вашей двери? При теперешнем обилии выбора подобрать действительно качественный электрозамок не так и просто. Узнайте цена на дверной электронный замок в интернет-магазине PlastMarket. Широкий выбор электронных замков с доставкой по Украине.

Смотрите также: