Кухня для капітана зіркового корабля

Випробувати долю на кухні просто, особливо якщо ви хочете мати унікальне поєднання потужності та престижу, німецькі та італійські бренди з їх натхненністю. Молода сім'я з Гамбурга мислить по-іншому – і запрошує KINZO, тріо дизайнерів з Берлін, щоб створити неповторну кухню, аналогів якої немає в світі.

Дизайн «Jet-Kitchen» суперкрутий і суперфункціональний. Він нагадує за своїм стилем салон літака або космічного корабля – візитна картка KINZO. Здається, що кухонні речі зависли в просторі, а стильно організоване освітлення виглядає яскраво, повітряно і трохи «клінічно». Але в приміщенні площею всього 20 квадратних метрів здається досить багато вільного місця. І що найголовніше, на цій кухні не доведеться випробовувати долю.

Кухня для капітана зіркового корабля Кухня для капітана зіркового корабля Кухня для капітана зіркового корабля Кухня, достойная капитана звездного корабля

А для звездных женщин может быть интересен новый каталог Орифлейм за 2013 год. Все новинки Орифлейм уже доступны к просмотру и заказу в интернете. Смотрите Орифлейм каталог онлайн - это удобнее и быстрее чем ждать пока вам по почте пришлют новый каталог.

Дивится також: