Дизайнерські шафи-купе

Вимоги сучасної людини до комфорту та зручності з кожним роком зростають, а бажання максимально ефективної організації простору можна реалізувати не завжди. Іноді навіть в дуже маленькій квартирі знаходиться місце для екзотичного живого куточка, в той час як у величезному особняку не виявиться жодного метра вільного простору.

Дизайнерські шафи-купе

Максимально заощадити корисну площу житлового приміщення, умістивши при цьому разом все необхідне, покликані сучасні шафи-купе, які не так давно з'явилися на ринку дизайнерських меблів, але вже завоювали велику популярність.

Шафа-купе – це досить великий і місткий предмет меблів, в якому двері облаштовані за принципом купе у вагоні поїзда, тобто не відкриваються "на себе", як ми звикли, а від'їжджають убік на роликах. За рахунок цього можна не тільки зекономити місце в кімнаті, але й створити унікальний неповторний інтер'єр.

Корпус шафи-купе виготовляється, як правило, з ДСП, ДВП або МДФ з використанням сучасних покриттів (ПВХ-плівки, меламіна або ламіната). Ексклюзивні елітні моделі представницького класу можуть бути виконані з масиву дерева – дуба, горіха, вишні тощо.

Головна деталь шафи-купе – двері – виконуються з різноманітних матеріалів на вибір замовника. Найчастіше використовуються скляні або дзеркальні фасади з декором або їх поєднання.

Деякі дизайнери сьогодні використовують фасади шаф-купе для реалізації основного напрямку в декоруванні кімнати, розміщуючи на них оригінальні малюнки та зображення, починаючи – від легких точкових орнаментів до складних тематичних картин.

Дизайнерські шафи-купе

Найбільш сучасними і популярними техніками оздоблення сьогодні фасадів шаф-купе вважається фьюзінг (візерунки з різнокольорового скла по дзеркальній або матовій основі) або декорування стразами Сваровські. Ці техніки досить дорогі та доступні не всім, проте і більш дешеві фасади можуть відрізнятися оригінальністю та неповторністю.

Створити проект шафи-купе можливо і самостійно, звернувшись за допомогою до дизайнерів компанії-виробника. В залежності від призначення шафи, виконується її внутрішнє наповнення – полиці, ящики, вішалки та інші додаткові пристосування. Багато хто з господинь вважають за краще зберігати в шафах не тільки одяг і білизну, але і всілякі господарські пристосування – прасувальну дошку, взуття, косметику, швацьку машинку тощо.

Залежно від розміру ніші або вільного простору, куди ви хочете поставити шафу-купе, розробляється модель саме цього розміру. Шафи-купе для віталень, спалень, передпокоїв, дитячих кімнат, бібліотек, робочих кабінетів або цілі гардеробні кімнати – сьогодні це доступне й оригінальне рішення для будь-якого приміщення.

Шафа-купе у вас вдома – це реальна можливість поєднати красу і функціональність. Спробуйте, замінити вашу звичну шафу, і ви з побачите, скільки вільного місця у вас з'явиться. Виберіть шафу з цікавим дизайнерським малюнком, і змініть стиль своєї квартири до невпізнання.

Краще доручити розробку і прикрашення шафи-купе професійним дизайнерам, і ви отримаєте не просто шафу, а справжній витвір мистецтва, який відображатиме вашу індивідуальність.

Смотрите также: