Як швидко змінити інтер’єр

Багатьом з нас періодично набридає звична обстановка наших квартир. Оскільки ремонт сьогодні справа досить клопітка і потребує чималих грошей, то нерідко виникає питання: «А чи можна змінити інтер'єр житла, не витрачаючи багато сил, часу та коштів?». Тобто швидко і без особливих турбот. Думки з цього приводу можуть бути зовсім різними. Дехто сприймає тільки повноцінний ремонт. Однак, якщо ви нещодавно приводили квартиру в порядок, і завдання полягає тільки в тому, щоб прикрасити або оновити інтер'єр, який дещо приївся, то можна зробити це без перепланування та кардинальних змін у дизайні приміщення.

Як швидко змінити інтер’єр

Для того, щоб без особливих витрат змінити зовнішній вигляд кімнати, існує декілька способів, на які в першу чергу слід звернути увагу. По-перше, це текстиль, який дуже активно використовується під час оформлення будь-якого інтер'єра. До елементів декору, виготовлених з текстилю, відносяться штори, гардини, завіси, покривала, чохли, серветки, скатертини, подушки та інші речі. Як самі тканини, так і вироби з них впливають і на сам інтер'єр, і на його емоційне сприйняття.

Деякі господині враховують сезонність нашого клімату і тому мають відразу два комплекти штор і гардин – зимовий і літній. Залежно від того, яка пора року за вікном, обирається і відповідне оформлення віконного отвору. Якщо ж вам захотілося повністю змінити імідж або створити в кімнаті певну обстановку, то можна придбати нові штори або хоча б замінити ламбрекен. Сьогодні магазини та спеціалізовані салони пропонують такий величезний вибір різноманітних штор і гардин, що з їхньою допомогою легко створювати красиві й ексклюзивні інтер'єри. Штори також можна самостійно прикрасити шнурами, намистами, підв'язками, оригінальними гірляндами.

Досить простим і одночасно надійним способом змінити звичний вигляд кімнати є використання чохлів, покривал, накидок, драпіровок. Вам набрид зовнішній вигляд м'яких меблів – тоді спробуйте оновити їх. Для цього зовсім не обов'язково повністю змінювати оббивку. Можна використати нову тканину як оригінальне покривало. Зрештою, достатньо просто накрити диван і крісла відрізами тканини, і тоді весь інтер'єр в кімнаті набуде іншого характеру. До речі, якщо ви можете обійтися власними запасами, то купувати нову тканину зовсім необов'язково.

Як швидко змінити інтер’єр

Так само і з декоративними подушками, серветками та скатертинами. Щоб з їх допомогою перетворити зовнішній вигляд кімнати необхідно в першу чергу мати бажання і фантазію, а також хоча б трохи вміти шити. Для пошиття красивої декоративної подушки підійдуть будь-які прикраси – стрічки, гудзики, бісер, аплікації, вишивка, мереживо, які знайдуться у кожній господині. Взагалі, змінюйте інтер’єр своєї квартири в будь-який момент як тільки у вас з’являється бажання.

Не забувайте про декоративні кімнатні рослини та квіти, які необхідні під час оформлення будь-якого приміщення, а головне – потребують мінімум витрат. Як правило, в квартирі квіти займають підвіконня та розосереджені по всьому приміщенню. Можна зібрати рослини в одній кімнаті, наприклад у вітальні, і влаштувати зелений куточок. Якщо такий імпровізований зимовий сад обладнати м'якими меблями, то з нього вийде чудова зона відпочинку. Однак при створенні подібного «райського» куточка слід ретельно продумати не тільки саму композицію, але й які рослини використовувати, а також декоративне оформлення. При цьому всілякі горщики, вазони, кашпо, підставки і полички для квітів можна як купити в магазині, так і зробити своїми руками.

Оригінальною деталлю інтер'єра може стати й акваріум. Сучасні акваріуми не тільки традиційно установлюються на тумбах або підставках. Сьогодні їх модно вішати як картини і навіть вбудовувати в стіни. Взагалі як сам по собі акваріум з плаваючими в ньому різнобарвними рибками і яскравою зеленню, так і його підсвічування допомагають створити незвичайно спокійну і затишну обстановку, яка дає можливість розслабитися і відпочити.

Як швидко змінити інтер’єр

Насправді способів швидко і без особливих проблем змінити інтер'єр існує чимало. Оригінальне підсвічування меблів і новий світильник; фотографії та картини; всілякі колекції і вироби, зроблені своїми руками; екзотичні сувеніри, привезені з подорожей, – всі ці елементи декору чудово впораються з завданням щодо оновлення звичного інтер'єра.

Смотрите также: