Полы

Фарбування бетонної підлоги

Фарбування бетонної підлоги Якщо бетонну підлогу в приміщенні для спортивних ігор, підсобці, майстерні або гаражі не обробити, вона швидко вкриється пилом і стане брудною.

Оброблення підлоги морилкою та покриття лаком

Оброблення підлоги морилкою та покриття лаком Природна структура волокна і текстура дерев'яної підлоги підкреслюються обробленням морилкою та нанесенням лакового покриття.

Облицювання підлоги неглазурованою плиткою

Облицювання підлоги неглазурованою плиткою Неглазурована плитка міцніше керамічної, тому її важче різати, а плитки, виготовлені вручну (частіше зустрічаються плитки промислового виробництва), важче укладати.

Облицювання підлоги м'якою плиткою

Облицювання підлоги м'якою плиткою Облицювання підлоги м'якими плитками – одна з найбільш простих робіт з укладання покриття.

Облицювання підлоги керамічною плиткою

Облицювання підлоги керамічною плиткою Керамічна плитка ідеальна для ванних кімнат; її можна також використовувати в кухнях, прихожих і підсобних приміщеннях.

Настилання дощатих дощок

Настилання дощатих дощок При заміні окремих пошкоджених дощок нові дошки зазвичай відрізняються за розмірами від старих і виглядають більш рівними і гладкими.

Килимове покриття на текстильній основі

Килимове покриття на текстильній основі Натягнутий від стіни до стіни килим утворює розкішне та приємне на дотик покриття, на якому так зручно відпочивати.

Килимове покриття на сходах

Килимове покриття на сходах Укладання килима на сходах потребує послідовної роботи на кожній сходинці, проте результат вартий витрачених зусиль.

Килимове покриття на латексній основі

Килимове покриття на латексній основі Килими на латексній основі можна використовувати в усіх приміщеннях, крім сходів.

Шліфування підлоги

Шлифование полаЗ часом дерев'яні підлоги зношуються. Вони деформуються, з'являються тріщини, накопичуються залишки мастики та інших засобів догляду за підлогою.