Подготовка

Вирівнювання бетонної підлоги

Вирівнювання бетонної підлогиОснову бетонної підлоги утворюють окремі бетонні плити. Якщо підлога вкрита шаром досить густої цементної стяжки, її поверхня залишається рівною.

Демонтаж плінтусів і профілів

Демонтаж плінтусів і профілівУ старих будинках можна зустріти складні плінтуси висотою до 300 мм, в нових будинках профілі частіше прості і мають висоту 100 мм. Плінтуси прибиваються або до дерев'яних блоків, вбудованих в цегляну стіну, або до стійок-підпор гіпсокартонних плит. Нові плінтуси можна кріпити спеціальним клеєм.

Заміна плінтусів

Замена плинтусовПлінтуси захищають стіни від ударів ногами, щітками пилососів та іншими предметами. Якщо ви встановлюєте зняті старі плінтуси, просто прикріпіть дошки на старі місця.

Заміна пошкодженої дошки

Заміна пошкодженої дошкиІснують два типи дошок для підлоги: чистообрізні та шпунтовані. Як випливає з назви, обрізна дошка має обрізні кромки, які стикуються з крайками сусідніх мостин.

Дрібні дефекти бетонної підлоги

Дрібні дефекти бетонної підлогиТріщини в бетонній підлозі зазвичай є поверхневими, які захоплюють тільки тонку цементну стяжку, що покриває монолітний бетон. Глибокі або довгі тріщини, які перетинають всю кімнату, повинен ліквідувати фахівець.

Дрібний ремонт дощатої підлоги

Дрібний ремонт дощатої підлоги Експлуатаційні характеристики покриття підлоги визначаються станом чорної підлоги, а найкраща можливість огляду та ремонту чорної підлоги виникає, коли знімається старе покриття.

Миття та підготовка поверхонь

Миття та підготовка поверхоньПісля видалення покриття або перед фарбуванням стіну, двері або виріб з дерева необхідно вимити, щоб видалити весь бруд, жир або залишки старого шпалерного клею. Бруд на поверхні може призвести до відставання шпалер або шелушення фарби.

Очищення і підготовка виробів з металу

Очищення і підготовка виробів з металуЯкщо фарба на виробах з металу – чавунних камінних гратах, сталевих віконних рамах або радіаторах – знаходиться у задовільному стані, достатньо змити бруд розчином кальцинованої соди або мила й відшліфувати поверхню, видаляючи потоки і нашарування фарби з металевих поверхонь.

Ремонт стелі

Ремонт стелі Стеля схильна до такого самого руйнування, як і стіни, але, крім того, вона може пошкоджуватись в результаті протікання. Перед ремонтом стелі необхідно усунути причини підтікання та дати стелі висохнути.

Ремонт штукатурки

Ремонт штукатурки Отвори в гіпсокартоні нерідко виникають в результаті ушкоджень або демонтажу арматури. Якщо ширина отвору перевищує 87 мм, потрібно поставити гіпсокартонну заплатку.