Полки и шкафчики

Заміна стільниці

Заміна стільниці Стільниця кухонного робочого столу піддається значному зношенню, а її поганий вигляд може зіпсувати враження від кухні. Найкраще рішення – замінити стільницю.

Облаштування шафок

Устройство шкафчиковНеобходимо разместить все предметы домашнего обихода (одежду, утварь, посуду и т. д.) так, чтобы каждая вещь находилась на своем месте.

Облаштування та навішування полиць

Облаштування та навішування полиць Навішування полиць – це ще одне, крім малярних робіт, завдання, з яким може впоратися кожен.

Шафка для мультимедіа

Шафка для мультимедіа Цей саморобний модуль призначений для розміщення домашнього розважального центру.

Раціональне використання шаф

Раціональне використання шаф Карусель встановлюється в кутах тумб або полиць. Щоб дістати якийсь предмет, поверніть карусель.

Полиці змінної висоти

Полиці змінної висоти Стелажі змінної висоти найкраще підходять для зберігання дитячих іграшок – полиці можна переміщати вверх і вниз у міру появляння нових іграшок і зростання дітей.

Полиці постійної висоти

Полиці постійної висоти Використання подібних кронштейнів – найкращий спосіб запобігти падінню цієї полиці з цінними предметами старовини.

Заміна дверцят шаф і передніх стінок ящиків

Заміна дверцят шаф і передніх стінок ящиків Если перекрашивание мебели вас не устраивает, установите новые дверцы и передние стенки ящиков.

Робочий куточок

Робочий куточок Цей робочий куточок призначений для домашнього офісу. Подібну конструкцію можна використовувати для швейної машинки, на кухні або навіть як стійку для сервіровки сніданку.

Косметичний ремонт шаф

Косметичний ремонт шаф З часом вам може набриднути вигляд ваших вбудованих меблів. Можливо, все, що потрібно для надання їм сучасного вигляду, – перефарбувати їх і змінити фурнітуру.