Штори

Меню розділу Штори:Штори:Світ штор ... .

Сьогодні навряд чи можна знайти приміщення, в якому б не було такого важливого атрибута інтер'єра як штори. Слід враховувати, що людство застосовує їх при оформленні приміщень протягом вже багатьох століть.

Отже, штори. Що це таке і для чого використовується відомо всім, навіть дітям. Однак, що собою являють штори в інтер'єрі та як впливають на нього? Мабуть, над цим варто замислитися. Адже сьогодні всі хочуть як жити, так і працювати в стильних, красивих і комфортних приміщеннях. Тому просто заявити, що штори – це два відрізи тканини, які вішаються на віконний проріз, звучить досить примітивно.

Більшість із нас вже зрозуміли, що під час створення дизайну інтер'єра будь-якого приміщення другорядних деталей не буває, оскільки кожна дрібниця може порушити цілісність і гармонійність задуманого стиля. Правда, в першу чергу ми, як правило, приділяємо увагу обладнанню стін, підлоги, стелі, а також підбиранню меблів. Однак під час оформлення інтер'єра існують такі декоративні елементи, які не просто відразу ж впадають в очі та притягують до себе увагу, але й стають найважливішим штрихом, що підкреслює обраний стиль. І саме таким логічним та емоційним завершенням дизайну інтер'єра будь-якого приміщення можуть стати штори.

Перші примітивні штори з'явилися дуже давно, в ті часи, коли первісні люди почали застосовувати для завішування входу до печери шкури тварин. Спочатку штори використовувалися виключно для захисту приміщення від холодного повітря. Однак через деякий час їх функції значно розширилися. Штори – це, мабуть, один з найдавніших елементів декору, який з часом не лише не втрачає своєї популярності, але навіть навпаки, набуває нові цікаві форми.

Сучасні штори – це багатофункціональна деталь декоративного оздоблення приміщення. Вони як і раніше захищають віконні та дверні прорізи будівель від холоду та протягів, але, крім того, оберігають наші оселі від пекучих променів сонця, сторонніх поглядів і, звичайно ж, є надзвичайно важливою і відповідальною деталлю інтер'єра в більшості житлових і робочих приміщень. І хоча останнім часом в моду почали входити жалюзі, штори все одно залишаються однаково популярними під час оформлення інтер'єрів більшості приміщень: магазинів, офісів, кафе, салонів, квартир, котеджів тощо.

Бажаєте, щоб ваша вітальня, кухня, дитяча, спальня, кабінет і ванна кімната мали стильний, затишний і оригінальний інтер'єр? Тоді вам необхідно приділити увагу шторам і ретельно продумати їх дизайн. Адже за допомогою штор можна набагато яскравіше підкреслити вибраний для оформлення приміщення стиль, а також зробити інтер'єр в залежності від вашого бажання по-особливому теплим, комфортним і домашнім або вишуканим, стриманим і прохолодним.

Сьогодні більшість провідних дизайнерів інтер'єрів займаються дизайном штор. Крім того, виробники постійно пропонують нові розробки, в яких використовуються цікаві матеріали, оригінальні фасони та декоративні елементи. Ознайомитися з модними тенденціями та новинками в індустрії штор можна в каталогах, журналах і на сайтах, присвячених даній тематиці. Якщо ви хочете не заплутатися в різноманітті готових штор, то краще скористатися послугами професіоналів, які пропонують спеціалізовані салони та фірми, що займаються розробкою дизайну і пошиттям штор. У цьому випадку ви гарантовано отримаєте красиво й оригінально оформлений віконний або дверний отвір, стиль якого враховуватиме найважливіші складові: архітектурні пропорції, розміри та інші особливості самого приміщення, форму та розміри прорізів, які оформлюються, а головне – загальну спрямованість інтер'єра приміщення.

Отже, штори, гардини, портьєри – це цілий світ, надзвичайно красивий, цікавий і захоплюючий. А їх створення можна впевнено прирівняти до мистецтва. Тому, якщо ви хочете мати стильне й оригінальне приміщення, приділіть особливу увагу шторам і портьєрам, які прикрашатимуть приміщення.