Стилі інтер'єра

За словником Даля, стиль – це образ, смак. У нашому розумінні стиль – це єдність художнього напрямку, гармонійна сукупність рис.

Можна визначити стиль епохи, стиль напрямку в мистецтві, архітектурі, стиль окремої людини та її будинку. І якщо стиль епохи чи архітектурного напрямку визначається історичними, економічними та соціальними умовами, то образ людини, а тим більше її житла безпосередньо залежать від її смаку (який може змінюватися з віком, способом життя, добробутом); при цьому власне стиль залежить від характеру і темпераменту. Вибір стильового рішення інтер'єра житлових приміщень – задача, важливість якої важко переоцінити. Від правильно обраного інтерь’єра вашого будинку залежать ваші настрій і працездатність, комфорт і зручність вашого життя.

Стилі інтер'єра

Зупиняючи свій вибір на певному стилі, важливо не помилитися, інакше може статися так, що планування квартири виявиться недостатньо зручним, а елементи інтре’єра – шпалери, меблі, килими, які так подобалися вам зокрема, – зібрані разом, не тільки не доповнюють, а суперечать один одному . Тому основне ваше завдання – зробити так, щоб в оформленні інтер'єра простежувалася загальна лінія, а окремі деталі й елементи гармонійно і природно сполучалися між собою, створюючи цілісний образ – визначений стиль.

Класицизм, модерн, арт-деко, мінімалізм, хай-тек, кітч (або кіч), етно, кантрі — це далеко не повний перелік стилів, які існують у сучасному дизайні інтер'єрів та архітектури. Багато хто з них, у свою чергу, поділяються на декілька напрямків. Можливе також деяке змішання стилів. Так, у «класичному» інтер'єрі можуть бути присутні елементи сучасного дизайну. Єдиною умовою є те, що вони мають бути доречні, гармонійно вписуватися в навколишній простір і підкреслювати індивідуальність господаря.

Бароко ›