Авангард

Цей стиль вважається повною протилежністю класичному стилю. Він припаде до душі людині з оригінальним смаком і нестандартним мисленням, яка вважає за краще свободу і незалежність у всьому.

Основну роль в інтер'єрі відіграє колір. Ви можете змішувати, поєднувати, комбінувати які завгодно фарби, головне – не перетнути межу між яскравістю та вульгарністю. Кольори мають утворювати органічний ансамбль. Шпалери бажано не використовувати. Краще озброїтися пензлями, фарбами та почати малювати. Наприклад, чорна стіна навпроти білої. Відповідно чорне крісло біля білої стіни, а світильник зі світлим абажуром біля чорної стіни. Або всі чотири стіни в кімнаті різного кольору: жовта, оранжева, червона і вишнева.

Запам'ятайте: авангард створюється на контрастах. Підберіть до цих яскравих стін темні меблі, і ви отримаєте задоволення від нового обличчя своєї квартири.

Меблеві гарнітури типу «диван плюс два крісла» для такої кімнати навряд чи підійдуть. Кожна деталь в інтерьєрі має бути оригінальною. Авангард – це сміливий експеримент, при якому, незважаючи на, здавалося б, загальний хаос, все до місця.

Авангард

‹ Індійський стильНачало разделаАмпір ›