Класичний стиль

Класика підходить для успішних, впевнених і дещо консервативних людей, а також наглядно демонструє надійний соціальний і материальний стан. Для цього стиля характерні елементи найкращих зразків античної архітектури. Класика відрізняється правильними геометричними формами, чіткими лініями, симетричністю, лаконізмом та вишуканістю. Витончений декор, дорогі та якісні оздоблювальні матеріали та меблі, солідність і навіть деяка ваговитість.

Незважаючи на те, що класичний стиль вважається консервативним, але в сучасному інтер'єрі він може комбінуватися з іншими стилями, утворюючи нові оригінальні варіанти. Сьогодні за допомогою органічного поєднання елементів класики з розробками сучасних дизайнерів та новітніми технологіями можна створювати надзвичайні класичні інтерьєри.

Оскільки відмінними рисами цього стиля є симетричність і точність, то гармонічно виглядатимуть, наприклад, невеликі гравюри або картини однакового розміру, які необхідно симетрично розвішати на стінах. Відтінки кольорів для такого житла потрібно підбирати обережно, уникаючи яскравих і різких. Найбільше підійдуть нейтральні та спокійні, але при цьому теплі тони: всі відтінки жовтого, коричневого, пісочний, рожевий, оливковий. Шпалери і килими кращі вибирати однотонні або з непомітним рисунком, щоб не порушувати цілісність простору.

Для класичного інтер'єра виберіть елегантні строгі меблі без легковажних завитків. Під час створення дизайна освітлення головним є класична форма світильників. Наприклад, красива і стильна кришталева люстра, вишукане бра, елегантний торшер.

Важливим елементом, а крім того, прикрасою інтерьєра є класичні штори, які складаються з важких штор, легкої вуалі та ламбрекена. Також в класичному інтерьєрі дуже популярні різні драпірування, декоративні подушки, чохли, скатертини, килими та інші текстильні вироби.

Справжній класичний стиль завжди в моді. Класика з часом стає ще більш актуальною і не втрачає своєї популярності.

Класичний стиль

‹ КантріНачало разделаКонструктивізм ›