Модерн

Стиль модерн у приміщенні допоможе розкрити витонченість і яскраву індивідуальність власника. Лінії в модерні вишукані, плавні та м'які, нагадують рослинний орнамент. Цьому стилю, який зародився наприкінці XIX століття, властива універсальність, легка асиметрія, максимальне виявлення фактури і пластичних можливостей матеріалу, крім того, форми та лінії ніби перетікають одне в одне. Модерн – це стиль, який дозволяє дизайнеру створювати незвичайні інтерьєри, імпровізуючи та виявляючи свою творчу індивідуальність.

Кольорова гама та рисунок є одними з найважливіших елементів під час оформлення інтерьєра в стилі модерн. Найбільше підходять світлі відтінки сірого, зеленого, бузкового, а також такі осінні кольори, як охра, золотистий, мідний.

Для модерна велике значення мають оздоблювальні матеріали та їх фактура. Декоративні дерев’яні панелі або шовк на стінах, арки та кесони, художній паркет на підлозі, вітражі на вікнах та дверях – все це додає інтерьєру в стилі модерн витонченості, виразності та екстравагантності.

Меблі в стилі модерн мають плавні лінії. Вони обов’язково доповнені вишуканою фурнітурою, а також прикрашені різьбленням, інкрустацією, вставками з кольорового або матового скла.

Взагалі стиль модерн полюбляють творчі люди, які мають тонку романтичну натуру та витончений вкус.

Модерн

Модерн

Модерн

‹ МаньєризмНачало разделаРенесанс ›