Скандинавський стиль

Основними ознаками скандинавського стиля інтер'єра є натуральність, простота і природність. Свіжий, милий, спокійний, ніякої химерності. Цей стиль буде однаково прийнятним і для тих, кому подобається сучасність, і для тих, хто любить і поважає традиції. Скандинавський стиль увібрав в себе такі риси як лаконічність і мовчазність, стриманість і елегантність, функціональність і велика кількість світла, а також любов і повагу до природи. Ось чому інтер'єри в скандинавському стилі містять мінімум декору і виконані в світлих природних тонах з простих і натуральних матеріалів. Дощаті підлоги зі світлого дерева, світлі обої або фарба на стінах, прості та зручні дерев'яні меблі. Фарби для підлоги та меблів якщо і застосовуються, то теж виключно натуральних світлих відтінків: сіруваті, бежеві, блакитні, зеленуваті. Декорування в интерьєрі майже відсутнє, але в самобутності цьому стилю не відмовиш.

Скандинавський стиль

У скандинавському стилі інтер'єра традиційна любов до природних матеріалів, в першу чергу до деревени, поєднується з прагненням використовувати новітні технології її обробки та сучасні матеріали: хромований метал, скло, декоративні тканини, плетені деталі тощо.

Всі меблі цього стиля виготовляються з натурального дерева. Зазвичай це світлі листяні породи, рідше ялина або сосна. Нефарбоване дерево, лише злегка захищене шаром прозорого лаку, виглядає дуже красиво і природно. Натуральність матеріалу передається і у формі предметів інтер'єра. В скандинавському стилі ми знаходимо спокій, комфортність і впорядкованість.

‹ РококоНачало разделаСтиль Арт–нуво ›